Gala na Zamku

Gala na Zamku

galeria

Każda kobieta marzy o tym, by mieć ślub niczym z bajki. Krokiem w tym kierunku będzie z pewnością obecność na Gali Ślubnej „Piękny Ślub”. Tym razem na Zamku Książąt Pomorskich.

Na trzech kondygnacjach Zamku, na dziedzińcu i w restauracji Zamkowej nie zabraknie miejsca. Będzie można zobaczyć nowe trendy w sukniach ślubnych, najbardziej rozchwytywane garnitury i fraki a także wszelkie dodatki. – Zaprosiliśmy wszystkich przedstawicieli branży ślubnej – opowiada Marcin Kozłowski, organizator Gali. – Będzie można zarezerwować sobie termin u zespołu muzycznego, zamówić tort, kwiaty czy kupić fajerwerki – zachęca.

W niedzielę 18 stycznia Zamek przeżyje także oblężenie limuzyn. – W tym roku będzie w czym wybierać, bo swoją obecność potwierdziły niemal wszystkie wypożyczalnie samochodów z okolicy – mówi zadowolony.

Atrakcją będą na pewno pokazy sukien ślubnych. – Specjalnie na tę okazję w role naszych modelek wcielą się laureatki konkursów piękności. Będzie na pewno Miss Polski 2008 Klaudia Ungerman, Foto Models Poland Kasja Najda, czy pierwsza wicemiss Polonia 2007 Ania Tarnowska – mówi Marcin Kozłowski.

Oprócz tego zwiedzający zobaczą pokazy fryzur i makijaży ślubnych, będą mogli degustować wyroby cukiernicze i przede wszystkim wziąć udział w wielu konkursach. Jest o co walczyć, bo jak zachęca pan Marcin – jako nagrodę główną przygotowaliśmy kompleksowe przygotowanie całego wesela.

Prestiż magazyn szczeciński
( 18)
Styczeń'08