Dziewczyny zdobywają Polskę

Playboy

Autor

Daria Prochenka

Uroda dziewczyn z Pomorza jest słynna w całym kraju. Zdobią okładki ogólnopolskich pism, występują w teledyskach, wygrywają konkursy piękności. Ostatnio głośno jest o dwóch z nich – Marzenie Cieślik i Anicie Konopińskiej.

Wstyczniowym numerze „Playboya” można obejrzeć gorącą sesję zdjęciową z Marzeną Cieślik – Miss Polonia 2006. Marzena pochodzi z Wolina, często jednak możemy ją podziwiać na pokazach mody w Szczecinie. „Playboy” już dawno chciał zaproponować jej sesję, ale była związana kontraktem, który obowiązuję każdą miss.

– Biorąc udział w wyborach, zobowiązałam się do podpisania i przestrzegania warunków umowy – wyjaśnia Marzena Cieślik. – Między innymi nie mogłam brać udziału w takich sesjach, wyjść za mąż czy zostać mamą. Wolność zaczyna się po roku panowania, wtedy wygasa kontrakt, ale tytuł Miss Polonia zostaje do końca życia.

Natomiast nasza grudniowa dziewczyna z okładki Anita Konopińska wystąpiła w najnowszym teledysku grupy Feel „W odpowiedzi na twój list”.

– Szukali blondynki z charakterem, umiejącej jeździć samochodem, dlatego wybrali właśnie mnie. Miałam szczęście, bo dwa miesiące wcześniej zrobiłam prawo jazdy – śmieje się Anita.

Producent teledysku Grupa 13 ściśle współpracuje z jej macierzystą agencją modelek z Wrocławia SPP, dlatego Anita nie musiała brać udziału w castingu. Zdjęcia do klipu wyreżyserowanego przez Dariusza Szermanowicza nakręcono na początku czerwca w Nysie.

– Pracę na planie wspominam bardzo dobrze – opowiada modelka. – Lider Piotr Kupicha jest bardzo sympatycznym i całkiem normalnym człowiekiem, chociaż na pewno trudno zachować zimną krew w otoczeniu tabunu piszczących fanek, których było pełno na planie. Byłam zdziwiona rozmachem całej akcji. Tłum ochroniarzy, stylistów, wizażystów, do tego dwie ekipy z „Dzień dobry TVN” i „Co za tydzień”.

Prestiż magazyn szczeciński
( 18)
Styczeń'08
gajda