Tron do pedikiuru

Tron do pedikiuru

Autor

Daria Prochenka

W Szczecinie jest już pierwszy fotel do pedikiuru - Biarritz. Wystarczy, że na nim usiądziesz, a poczujesz się jak księżniczka na tronie. Wygodny, bezpieczny i masuje. Enklawa Day SPA to nowe eleganckie miejsce, które wprowadziło do naszego miasta kosmetyki Pevonia Botanica oraz bezrurowy fotel do pedikiuru.

– Zdaję sobie sprawę jak ważne dla moich klientów jest bezpieczeństwo i higiena wykonywanych zabiegów w SPA– mówi Marta Czerkawska- Powargo, prezes Enklawa DAY SPA.

– Fotel Biarritz, który sprowadziliśmy do naszego miasta, spełnia wszelkie najwyższe standardy higieny jak również wygody dla klienta. Pedicure staje się nie tylko zabiegiem pielęgnacyjnym ale również zabiegiem relaksującym.– dodaje. Oprócz zwiększenia bezpieczeństwa fotel jest także urządzeniem masującym. Jest on tak skonstruowany, by pani, która bardzo się spieszy, mogła zdecydować się na zabieg błyskawiczny z masażem, pedikiurem i manikiurem włącznie.

- Proponujemy pakiety biznesowe w których możemy zaproponować m.in. pedicure de lux jdnocześnie z zabiegiem pielęgnacyjnym – dodaje pani Marta. Dzięki temu klientka, siedząc na fotelu, może czuć się jak księżniczka lub jak gwiazda filmowa.

Wszystkie zabiegi, także pedicure, wykonywane są kosmetykami Pevonia Botanica natural therapy. Nie zawierają one żadnych sztucznych barwników, dodatków zapachowych, olejów mineralnych, lanoliny czy alkoholu. Kwas salicylowy i kwas glikolowy zawarty w kosmetykach skutecznie pomogą w złuszczeniu, zmiękczaniu i wygładzaniu naskórka. Później tylko wystarczy wybrać jeden z kolorowych lakierów do paznokci, by dopełnić rytuału pedikiuru. A jest w czym wybierać, bo tej wiosny będą rządziły prawdziwie neonowe barwy.

Prestiż  
Marzec 2009