Od naczelnej

Daria Prochenka

Autor

Daria Prochenka

Wiosna sprawiła, że „Prestiż" dorósł do kolejnych zmian. W maju razem z bzem kwitniemy i rozrastamy się. Więcej stron, grubszy grzbiet, twardsza okładka i mnóstwo gwiazd. I to nie tylko lokalnych. Krzysztof Czeczot, znany szczecinianom głównie z Polskiego Radia Szczecin, gdzie pojawiał się jako Pan Czeczi, a także z desek Teatru Współczesnego, wkroczył na krętą, ale i niezwykle ponętną ścieżkę kariery filmowej. Choć postać grana przez niego w serialu „BrzydUla" nie jest najważniejsza, trudno nie zauważyć charakterystycznego przyjaciela tytułowej bohaterki. A sam serial emitowany w telewizji TVN gromadzi nie byle jaką, bo aż czteromilionową publiczność. Zresztą Czeczot na serialu poprzestać nie zamierza. Niebawem zobaczymy go w jednej z głównych ról w nowej polskiej komedii romantycznej, a także w kilku innych filmach.

Krystyny Jandy nikomu przedstawiać nie trzeba. Najbardziej znana w naszym kraju aktorka specjalnie dla „Prestiżu" opowiedziała o swojej pracy i planach. I nie tylko o tym. Z ciekawego wywiadu, jaki przeprowadził Rafał Podraza, dowiemy się, jaki jest jej stosunek do udziału w reklamach czy choćby tego, czy aktorka kojarzona z wielkimi i trudnymi rolami chciałaby zagrać „słodką blondynkę".

Razem z aktualnym „Prestiżem" możecie także przygotować się do lata. Mamy kilka wakacyjnych smaczków dla panów (str 30 „Europa na sportowo” i str 37 „Kamperem po Europie, czyli wakacje na czterech kółkach”) i jak zwykle wiele porad dla pań (str 42 „Akcja lato”).

Koniecznie zapoznajcie się też z naszym wakacyjnym przewodnikiem po polskich festiwalach. Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji, jak spędzić wakacje, „Prestiż" na pewno wam pomoże. Przyjemnej lektury!

Daria Prochenka

Prestiż magazyn szczeciński
( 22)
Maj'09