EKSPERT pięknego wyglądu

-

galeria

W naszym nowym dziale co miesiąc będziemy pokazywać wam nowości kosmetyczne dostepne w naszym mieście. Na bieżąco będziecie dowiadywać się co nowego warto kupić. Przygotujemy ciekawostki i obowiązkowe pozycje w waszych kosmetyczkach i na łazienkowych półkach. Jako pierwsze prezentujemy marki własne Perfumerii Douglas, dostępne wyłącznie w tych perfumeriach.

BORGHESE
Jest nowoczesną linią pielęgnacyjną mającą na celu kompleksową odnowę skóry. Ujędrniające i wzmacniające działanie produktów oparte jest na efektywnej synergii nowoczesnej technologii i naturalnych składników.

DOUGLAS HAIR
To linia do pielęgnacji i stylizacji włosów. Zawiera naturalne ekstrakty z mango, japońską zielona herbatę i pomarańczę kalifornijską. Witaminy oraz wzmacniająca i odżywcza keratyna w połączeniu z proteinami, nadają włosom blask oraz maksimum siły i objętości!

TRANSVITAL
Specjaliści od biodynamicznej pielęgnacji skóry opracowali kosmetyki upiększające, zapobiegającą starzeniu się skóry. Kuracja upiększająca do natychmiastowego stosowania, usuwa oznaki matowej skóry i zmęczonej cery, przywracając twarzy naturalny blask.

MBR
To pierwsza marka wykorzystująca najbardziej zaawansowane technologie i patenty medyczne. Preparaty zapobiegają efektom starzenia i posiadają maksymalne stężenie substancji biologicznie aktywnych.

ARMANI ONDE 
Trzy zapachy, trzy misteria inspirowane rytuałami krajów Wschodu, odkrywające nieodgadnione dotąd tajemnice: zmysłowe, magiczne, ekscytujące.

Prestiż magazyn szczeciński
( 22)
Maj'09
gajda