IRON FIST CZYLI MOCNE UDERZENIE W SZCZECINIE

IRON FIST

 

Po raz pierwszy tak duża gala sportów walki odbędzie się w Szczecinie. Po raz pierwszy też szczecinianin będzie miał szansę walczyć o pas zawodowego mistrza Europa w Muay Thai, czyli tajskim boksie.

Organizatorzy gali Iron Fist spodziewają się, że do hali SDS-u przyjdzie około tysiąca widzów.

– Zaplanowaliśmy wyjątkową oprawę, specjalne oświetlenie, scenografię, dymy. Chcemy, żeby nasza gala zapadła widzom w pamięć – mówi Marek Pawlak z firmy Brandhouse.

– Będzie m.in. pokaz tańca i koncert grupy Quo Vadis, ale oczywiście najważniejsze tego wieczoru będą walki – dodaje Krzysztof Jakubowski, drugi właściciel firmy.

Tą najbardziej emocjonującą ma być pojedynek o tytuł zawodowego mistrza Europy. Naprzeciwko siebie staną szczecinianin Marcin Parcheta oraz Francuz Cederic Flament.

Smaczku dodaje fakt, że Polak na początku roku przegrał z Francuzem w finale tunieju w Bangkogu, więc wrześniowy pojedynek będzie dla niego szansą na rewanż. Obok walki wieczoru odbędzie się kilka pojedynków o tytuły zawodowych mistrzów Polski w formule MMA (Mixed Martial Arts), czyli walkach, w których występują zawodnicy reprezentujący różne style walki.

Bilety są już do kupienia w cenie od 75 do 150 zł. Impreza odbędzie się

26 września w hali Szczecińskiego Domu Sportu.

tch
foto: Brand House

Prestiż magazyn szczeciński
( 25)
Sierpień'09