Odważnie i ekstrawagancko

Nowa fala Fala pięknie podkreśla kolor włosów i kontrastuje z nieładem pozostałym na głowie. Przy tak efektownej fryzurze makijaż może być stonowany. Prosta kreska na powiece i dominujące, eleganckie czerwone usta. To będzie hit nadchodzącego sylwestra! Wyciskanie fal jest trudną techniką. Nie ryzykuj samodzielnych eksperymentów, tylko udaj się do sprawdzonego stylisty fryzur.

galeria

Zbliża się czas świąteczno-sylwestrowy. Już teraz poeksperymentuj ze swoim wizerunkiem, by przygotować się perfekcyjnie na wielkie wyjście. Odradzamy szalone zmiany tuż przed ważną imprezą. Miesiąc wcześniej masz jeszcze czas, by sprawdzić, które wcielenie najbardziej do ciebie pasuje. Obejrzyj nasze cztery propozycje.

Przygotowanie sesji i wizaż: Maja Holcman

Fryzury: Marika Christman – 4. miejsce w wyciskaniu fal podczas otwartych Mistrzostw Polski, studioYes

Zdjęcia: Panna Lu

Modelki: Sabina i Gosia

Na górnym zdjęciu:

Nowa fala 

Fala pięknie podkreśla kolor włosów i kontrastuje z nieładem pozostałym na głowie. Przy tak efektownej fryzurze makijaż może być stonowany. Prosta kreska na powiece i dominujące, eleganckie czerwone usta. To będzie hit nadchodzącego sylwestra!

Wyciskanie fal jest trudną techniką. Nie ryzykuj samodzielnych eksperymentów, tylko udaj się do sprawdzonego stylisty fryzur.

 

Prestiż magazyn szczeciński
( 28)
Listopad'09
gajda