Nowe wyzwania

-

W marcu w Szczecinie po raz 20. odbędzie się festiwal dla kobiet PROGRESSteron. Wiosenna edycja
to Inspiracje, Relacje i także nowość – Klub Kobiet w Podróży.

Spotkania nowego klubu będą odbywać się dwa razy do roku, podczas wiosennych i jesiennych działań festiwalowych. Udział w nich będą brały kobiety, dla których dalekie egzotyczne wyprawy stały się pasją i stylem życia. Będą o nich rozmawiać, ale i planować razem kolejne bliższe i dalsze eskapady.

– Zaprosimy panie do urokliwych dworków naszych okolic,  a w naszych planach są też kobiece wyprawy na Kilimandżaro, do oaz ciszy wśród pustynnych piasków Maghrebu czy świata raf koralowych – zapewnia Bogna Czałczyńska, jedna z organizatorek festiwalu.

Wiosenne spotkania będą okazją, aby porozmawiać z uczestniczkami o nowej inicjatywie i zaprosić do podróży – tych dosłownych i tych, gdy odkrywamy same siebie. Temu drugiemu celowi będą służyć warsztaty taneczne, psychologiczne, stylistyczne i wiele innych – w marcowe weekendy odbędzie się ich ponad 100.
Po odsłonie PROGRESSteronu Relacji, które być może zaowocują nowymi pasjami, znów przyjdzie czas na Inspiracje, czyli zajęcia z psychologami. Ich zadaniem będzie właśnie lepsze poznanie siebie, pokonywanie przeszkód i samodoskonalenie.

wb

Prestiż magazyn szczeciński
( 31)
luty'10