Od naczelnej

Daria Prochenka

Flirtujemy niemal codziennie, w pracy, w sklepie, nawet w urzędzie. Łatwiej jest załatwić sprawę, uśmiechając się czy prawiąc komplementy, o ile kierują nami szczere intencje.

Zima także wbrew pozorom nie ochładza naszych emocji, wręcz odwrotnie. Kokietowanie i uwodzenie rozgrzewa atmosferę. Przyjemniej jest spędzać mroźne wieczory we dwójkę, dlatego single nawet zimą są bardzo aktywni i wyruszają na podbój. My, podążając ich tropem, dowiedzieliśmy się, jakie stosują triki i techniki, gdy widzą swój obiekt pożądania. Odnalezienie swojej drugiej połówki nie zawsze jest sprawą prostą. Nie każdy jest na tyle śmiały i odważny, żeby przejąć inicjatywę. Jaki strój się sprawdza? Jak powinniśmy się zachowywać, żeby być dostrzeżeni? Odpowiedzi znajdziecie na naszych kolejnych stronach. Zanim dotrze do was wytęskniona wiosna, będziecie już ekspertami
w zakresie uwodzenia.

Pozostając w miłosnym temacie, skupiamy się także na najmłodszych członkach rodziny. W dziale design przygotowujemy pokoje dla najmłodszych i szukamy najmodniejszych gadżetów do pokoi dziecięcych. Z miłości do naszego dziecka jesteśmy skorzy do największych szaleństw. Dlatego czasem, zanim maluch pojawi się na świecie, mamy zbierają pamiątki z okresu ciąży. Pomysły są coraz bardziej zwariowane. Sesje zdjęciowe „z brzuszkiem”, księgi pamiątkowe, a nawet odlewy gipsowe. To najlepiej robić wspólnie z przyjaciółkami podczas przyjęcia ciążowego.

Zza oceanu po walentynkach i Halloween dotarła do nas kolejna moda – na „baby shower”, czyli przyjęcia na cześć ciężarnej mamy.

Zrobiło się bardzo babsko w gazecie, ale tylko przez chwilę. Absolutnie nie zapominamy o mężczyznach. Statystycznie panowie są większymi fanami gier komputerowych, dlatego na pewno zainteresuje was fakt, że twórcą wielu gier jest szczecińska firma. U nas także wydawane są japońskie mangi. Tak, tak… świat się tak skurczył, że nie trzeba nawet jechać w daleką podróż, by kupić świeżo wydane azjatyckie komiksy. Jak to się stało? Odsyłam na str. 24 do artykułu „Sushi w obrazach”.

Jeśli jeszcze wam mało męskich spraw, na pewno skuszą was tematy motoryzacyjne i nowości techniczne. Zajrzeliśmy także na stadion szczecińskiej Pogoni, ale ten temat wyjątkowo chyba bardziej zainteresuje panie. Postanowiliśmy rozebrać na czynniki pierwsze strój naszych piłkarzy. Przyjemnej lektury.

Daria Prochenka

 

Prestiż magazyn szczeciński
( 31)
luty'10
gajda