Sexy i zalotnie

-

galeria

Soft i minimal to określenia pasujące do najmodniejszego makijażu. Aby być prawdziwą uwodzicielką, najlepiej postawić na detal.

Decyzja należy do ciebie. Wybierz albo widoczną i zdecydowaną kreskę wykonaną eyelinerem, albo fantazyjne serduszko namalowane na ustach. A może przesłodkie
i nasycone mocne kreski połączone z takim samym makijażem ust w wersji wieczorowej?

Zrezygnuj z ogromnej ilości mascary i grubej warstwy błyszczyka. Wiosną będziesz potrzebowała wszystkiego coraz mniej, coraz lżej. Zrzucaj kolejne milimetry makijażu, tak jak pozbywać się będziesz już niedługo grubej warstwy odzieży.

Każda szanująca się kokietka wie, że zestaw obowiązkowy to: puder, tusz do rzęs, eyeliner, róż do policzków i błyszczyk. Posiadając tylko tych pięć produktów, zdziałasz cuda.

Stopniuj ilość nakładanych kosmetyków wraz z porą dnia. Rano stosuj wszystkiego malutko, po południu możesz mocniej poprawić makijaż, wieczór jest szalony i wygląda zupełnie inaczej. A wszystko nadal dzięki podstawowym kosmetykom.

Świetnym pomysłem na wieczór jest podkreślenie oczu przez nałożenie na powieki różu i pogrubienie delikatnej „dziennej” wersji eyelinera z dodatkową warstwą tuszu na dolnych i górnych rzęsach. Efekt wieczorowy gwarantowany! A dodatkowo tworzy to makijaż bardzo spójny
i elegancki.

 

Zdjęcia: Panna Lu

Wizaż i przygotowanie: Maja Holcman

Modelka: Paula Krywan

 

Prestiż magazyn szczeciński
( 31)
luty'10