Od naczelnej

Daria Prochenka

Lubię zimę. Pod warunkiem, że sypie śnieg i trzyma lekki mróz. Bez chlapy i przeraźliwego wiatru. Zmienia się wtedy okolica, puch przykrywa brudne ulice, ludzie ruszają się jak „muchy w smole” ale przez to znika codzienna gonitwa. W poprzednim roku atak zimy sprawił, że wszyscy staliśmy się dla siebie milsi. Przypadkowi kierowcy pomagali sobie, nikt nie trąbił, nie ścigał się po ulicach. Z zaróżowionymi od śniegu policzkami przychodziliśmy rano do pracy codziennie z nową anegdotką. Mimo większych trudności z komunikacją było sympatyczniej. Zimy nie boi się też bohaterka naszej okładki Anna Lichota. Śmiało mogę powiedzieć o niej bohaterka, ponieważ jest jedną z niewielu kobiet, która zdobyła Koronę Ziemi, czyli najwyższe szczyty wszystkich kontynentów. Jeśli narzekacie ciągle, że wam zimno, że trzeba ubrać rękawiczki lub odśnieżyć przed domem rano przeczytajcie ten tekst. Nabierzecie pokory i odkryjecie, że wszystko to są błahe problemy. Ania Lichota to silna babka, która może być wzorem do naśladowania. Jak sobie coś postanowi po prostu to realizuje. Może dzięki niej w tym roku wasze postanowienia noworoczne nie pozostaną tylko w sferze marzeń?

Zanim jednak przywitacie Nowy Rok przejrzyjcie dokładnie „Prestiż”. Przygotowaliśmy dla was mnóstwo świątecznych inspiracji. Od momentu udekorowania stołu, aż po kupowanie prezentów. Mam już swoje typy i wiem jak powinny wyglądać moje wymarzone święta, ciągle jednak zastanawiam się nad Sylwestrem... Inspiracji poszukam u bohaterów naszej sesji: Marzeny Cieślik, Sylwii Różyckiej, Henryka Sawki i Sylwestra Ostrowskiego...

Jeszcze cały miesiąc do zmiany kalendarza, ale kolejny „Prestiż” pojawi się dopiero w Nowym Roku zatem w imieniu całej redakcji życzę Wam czarujących świąt Bożego Narodzenia, pełnych wyjątkowych chwil, które pozostaną na długo w Waszej pamięci. Abyście ostatnie dni starego roku spędzili w gronie prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze z przyjemnością wyciągną was z zaśnieżonego parkingu jak i potupią przy was na sylwestrowej zabawie.

Prestiż magazyn szczeciński
( 40)
Grudzień'10
gajda