Z misją zabawiania

Charyzmatyczny i ujmujący od pierwszej chwili, parodiuje i tłumaczy świat bezsłownie z wyjątkową trafnością. Jego twórcze etiudy autorskie pełne absurdu i elementów abstrakcji zaskakują pointą i przesłaniem. Mim, Ireneusz Krosny już niedługo rozbawi szczecińską widownię.

Jego występy wywołują zawsze salwy śmiechu. – Ireneusz Krosny jest mistrzem w swoim fachu i jesteśmy przekonani, że z pewnością rozbawi szczecińską publiczność do łez – Angelika Ruta, organizator z Agencji Artystycznej Brand House.

Podczas przedstawień zachwyca widzów profesjonalizmem i sprawnością techniczną w swoich bezsłownych pantomimach. Krosny nie zwraca uwagi na siebie i sprawia wrażenie lekkości oraz łatwości pracy na scenie. Naukę pantomimy udoskonala odkąd skończył 14 lat. Od 1992 roku funkcjonuje we własnym „Teatrze Jednego Mima”. Jest zdobywcą wielu nagród, m.in. trzech Grand Prix na festiwalu komicznym w Polsce, Grand Prix na festiwalu komedii „Kataryniarze”, nagrody „Critic’s Choice” amerykańskiej gazety artystycznej Chicago Reader, „Golden Rose of Montreux” za najlepszą zagraniczną grę aktorską, oraz nominację „Total Theatre Award” na Festiwalu Fringe w Edynburgu. Podczas szczecińskiego występu nie powinno zabraknąć ulubionych skeczy publiczności takich jak na przykład „Miss po godzinach”, „Dyrygent” i „Bodyguard”.
Teatr Pleciuga, 14 marca 2011r., godzi: 18.00, 20.30, bilety 55 zł                                      

ar

Prestiż magazyn szczeciński
( 42)
luty'11