Od naczelnej

Daria Prochenka

Autor

Daria Prochenka

Gdy przeglądam marcowy numer „Prestiżu” uśmiech od razu pojawia mi się na twarzy, ponieważ tym razem panowie nie będą narzekać. Kolejne strony nasycone są pięknymi, ponętnymi i seksownymi zdjęciami ślicznych dziewczyn. Nie twierdzę, że panowie są tylko i wyłącznie nastawieni na oglądanie półnagich pań.. Ale przyznajcie, miło patrzy się na takie zdjęcia. Radosna powinna być także wiadomość, że wszystkie te panie pochodzą ze Szczecina. Na mapie Polski jesteśmy regionem, który może poszczycić się najpiękniejszymi kobietami i nie są to czcze przechwałki! Ranking Miss Polonia i Miss Polski nie kłamie. Szczecin w tej dziedzinie jest niekwestionowanym liderem, a ten numer Prestiżu jest na to dowodema. Zobaczycie wszystkie zwyciężczynie konkursów piękności z naszego regionu. Jesteśmy pierwszym magazynem, który pokazuje je razem! Jeśli pamiętacie emocjonujące wybory Miss Polonia z 1983 i 1988 roku na pewno zastanawiacie się jak Lidia Wasiak i Joanna Gapińska wyglądają po ponad 20 latach. Mogę wam już zdradzić - fenomenalnie!

Podobnie prezentuje się tancerka Izabela Janachowska w magazynie „Playboy” - kolejna szczecinianka o której piszemy. Natomiast nasze artystki: Małgorzata Klara z Teatru Współczesnego, Joanna Tylkowska z Opery i Magdalena Kuszewska z Filharmonii postanowiły wcielić się w ikonę muzyki Annę Jantar. Stylizowana sesja zdjęciowa z ich udziałem udała się znakomicie i to kolejny dowód, że nasze kobiety są najpiękniejsze! Po obejrzeniu tej sesji na pewno radośnie zanucicie nie raz „Tyle słońca w całym mieście!”... 

Żeby nie było że jesteśmy monotematyczni na wiosnę zaserwowaliśmy także dużą dawkę motoryzacji. Radzimy także co zrobić, aby wyjść z mroku, czyli jak funkcjonować po tak wielu pochmurnych dniach bez słońca. Podobno dobroczynną witaminę D można też dostarczyć dzięki aktywności na świeżym powietrzu, dlatego polecamy jogging. W tak pięknym mieście jak Szczecin nie brakuje nam miejsc do jego uprawiania. Aby rozruszać was po zimie przygotowaliśmy także wiele konkursów. Niestety, aby zdobyć nagrody trzeba się trochę natrudzić! Jak bardzo? Przede wszystkim musicie wejść na naszą stronę internetową www.magazynprestiz.com.pl albo zostać naszym fanem na www.facebook.com/magazyn.prestiz i odpowiedzieć mailowo na pytanie. Mam nadzieję, że cenne nagrody zachęca was do tej aktywności. Powodzenia!

Marcowy „Prestiż” ukazał się z kolejnym dodatkiem branżowym. W tym miesiącu wydaliśmy drugi numer „Prestiż dom od A do Z” szukajcie go w prestiżowych miejscach!

Prestiż magazyn szczeciński
( 43)
Marzec'11