AKCJA PRESTIŻOWE METAMORFOZY

Autor

prestiz

Poszukujemy otwartych na wyzwania, odważnych kobiet i mężczyzn, którzy chcą zmienić swój image i odnaleźć własny styl. W „Prestiżu” zaprezentujemy Waszą przemianę, która odbędzie się pod okiem specjalistów. Odkryjemy kulisy zabiegów medycyny estetycznej, stomatologii kosmetycznej, wizażu i stylizacji.

W akcji wezmą udział eksperci uznanych szczecińskich klinik, salonów i gabinetów. Do grona ekspertów zaprosiliśmy: dr Piotra Zawodnego z kliniki Estetic, lekarza dentystę Katarzynę Witkowską z klinki „Tu nie boli”, kosmetyczkę Annę Sech, wizażystkę Maję Holcman i projektantkę mody Sylwię Majdan. Nasze metamarfozy współtworzą firmy: Estetic, Tu Nie Boli, Studio Moniki Kołcz, CH Galaxy, Studio Kosmetyczne Anny Sech, Miseko, Jubiler Terpiłowscy.

Jeśli chcesz zmienić swój wizerunek wyślij do nas 2 zdjęcia (portret i zdjęcie sylwetki) oraz uzasadnij dlaczego chcesz się zmienić i wziąć udział w metamorfozach. Konkurs przeznaczony jest dla osób powyżej 30 roku życia. Zgłoszenia prosimy wysyłać na: metamorfozy@eprestiz.pl

Akcja „Prestiżowe Metamorfozy” to szansa na zmianę swojego wizerunku i przeżycia niezapomnianej przygody!

 

Regulamin Akcji znajdziesz TU

 

Prestiż magazyn szczeciński
2( 53)
luty'12
gajda