Panowie, do makijażu

Autor

Izabela Marecka

Makijaż permanentny dla mężczyzn? Dlaczego nie. Dobrze zrobiony jest  praktycznie niewidoczny, za to dyskretnie podkreśli wygląd i zakryje niedoskonałości.

Wygląd mężczyzn nigdy nie był dla nich bez znaczenia, dlatego coraz więcej panów decyduje się na jego poprawę – wyjaśnia Liliana Nogal, wizażystka i lingerystka ze szczecińskiego studia urody „Dla Ciebie”. – Metoda służy do naturalnego podkreślenia wyglądu mężczyzn. Można nim zrobić także kamuflaż, czyli zatuszować blizny, przebarwienia, ubytki włosków brwi.
Co jeszcze możemy skorygować trwałym makijażem? Można podkreślić kontur ust, nadać pełniejszy kształt lub nasycić czerwień wargową, która z upływem lat rozjaśnia się, skorygować opadające brwi metodą włoskową (wygląda ona bardziej naturalnie i subtelnie koryguje brak włosków w linii ), przyciemnić i unieść łuk brwiowy uzyskując w ten sposób efekt liftingu, a także zagęścić wieniec rzęs i nadać oczom wyrazistości.

– Co istotne makijaż permanentny firmy Long Time Liner nie jest bardzo bolesny, w trakcie używam środków znieczulających, które łagodzą ból – zapewnia Liliana Nogal. – Zresztą panowie znoszą ból po męsku, przecież to przede wszystkim oni decydują się na dużo bardziej bolesne tatuaże, chcąc podkreślić własną osobowość.

Zaletą makijażu permanentnego jest jego też jego długotrwałość w porównaniu do kolorowych kosmetyków, a efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy, w zależności od intensywności wybranych pigmentów. 

Czas: 1- 3 godzin; Koszt: 400 – 1200 zł

Prestiż magazyn szczeciński
2( 53)
luty'12