Gesha Beauty – piękno z wewnątrz widoczne na zewnątrz

Japońskie przysłowie mówi - „Bez sake nawet kwiat wiśni wygląda bardzo zwyczajnie”. Choć o (bezpośrednim…) wpływie sake na urodę można by dyskutować, to jednak istnieje życiodajny napój, zapewniający zdrowie i urodę. Japonki to prawdziwe mistrzynie dbania o piękno, nie dziwi więc fakt, że to właśnie Kraj Kwitnącej Wiśni stał się inspiracją dla Gesha Beauty Collagen Drink. Ta mała buteleczka zawierająca kolagen rzeczywiście potrafi zdziałać cuda. W jaki sposób? 

Autor

Prestiż

 Gdy kończymy 20 lat nasz organizm zaczyna produkować coraz mniejsze ilości kolagenu. Skutkiem tego jest starzenie się skóry, gorszy stan paznokci oraz stawów. W chirurgii plastycznej kolagen wykorzystuje się m.in. jako wypełniacz zmarszczek. Choć jest też składnikiem wielu kosmetyków, to zawarty w kremach działa jednak tylko powierzchownie. Prawdziwą skuteczność może zapewnić jedynie kolagen dostarczany do wewnątrz organizmu, działający w głębokich warstwach skóry. Tu z pomocą przychodzą nam nutrikosmetyki, odżywiające naszą skórę od wewnątrz. Gesha Beauty Collagen Drink stymuluje wytwarzanie kolagenu wpływając nie tylko na oznaki starzenia się skóry, ale także na jej ogólną kondycję i zdrowy wygląd. Skład napoju wzbogacony jest o witaminę A (utrzymująca prawidłowy stan skóry, włosów i paznokci), witaminę E, która bierze udział w dostarczaniu składników odżywczych do komórek i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz witaminę C, która jest istotna przy produkcji kolagenu. 

- Gesha Beauty Collagen Drink zawiera hydrolizowany kolagen morski o nazwie Peptan produkowany przez francuską firmę Rousselot SAS. Jego skuteczność potwierdzają kompleksowe badania kliniczne przeprowadzone w Japonii i Francji – mówi Anna Czapska z Beauty Care Poland, producent Gesha Beauty Collagen Drink.

Peptan jest naturalnym, bioaktywnym składnikiem poprawiającym zawartość wilgoci w wierzchnich warstwach naskórka i zapobiegającym starzeniu się skóry. Hydrolizowany kolagen jest obecnie stosowany w wielu dziedzinach, w tym właśnie w żywieniu funkcjonalnym, napojach i suplementach diety. Jego zaletą jest przede wszystkim to, że w porównaniu do kolagenu naturalnego łatwo ulega trawieniu. Jako składnik żywności przyjmowany drogą doustną uznawany jest też za całkowicie bezpieczny. Badania kliniczne Rousselot pokazują, że Peptan ujędrnia skórę w wyniku lepszej spójności włókien kolagenu, a także nawilża ją i wygładza. Co więcej, może przyspieszać wymianę komórek w naskórku, przemieszczanie się wody w skórze i zapobiegać tworzeniu się głębokich zmarszczek.

Dzienny rytuał

Nutrikosmetyki stanowią nowy trend w kosmetyce. Specjaliści coraz częściej podkreślają, że nasze zdrowie i uroda zależą przede wszystkim od tego, co dostarczamy naszemu organizmowi. Preparaty uzupełniające dietę w ważne składniki cieszą się ogromną popularnością. Ważne jest jednak to, by wybierać jedynie produkty najwyższej jakości, które rzeczywiście zapewnią optymalne efekty. Niezwykle istotna jest także regularność stosowania i odpowiedni czas trwania kuracji. Tutaj musimy wykazać się wytrwałością i cierpliwością.

- Zalecamy wypijać jedną butelkę Gesha Beauty Collagen Drink raz dziennie przez okres 4 tygodni – podkreśla Anna Czapska. - Dla jeszcze lepszego i długotrwałego efektu, zalecamy picie naszego hydrolizowanego kolagenu przez okres od 6 do 12 tygodni – dodaje Anna Czapska. 

Nie dajmy się więc zwieźć obietnicom prosto z reklam cud-preparatów, które już po jednym zażyciu sprawią, że będziemy piękne i młode. Stosowanie nutrikosmetyków jest jak trening sportowy. Tylko regularne ćwiczenia mogą przynieść pożądane skutki. Dla naszej wygody Gesha Beauty Collagen Drink sprzedawany jest w pakietach, które kupić możemy przez Internet (www.gesha.pl) lub w renomowanych salonach kosmetycznych, hotelach Spa&Wellness i klubach fitness.

Każdego dnia jesteśmy narażone na stres, którego skutki z biegiem lat stają się widoczne na naszej skórze. W ciągłym pędzie codzienności często zapominamy o sobie i własnych potrzebach. Nie mamy czasu na nakładanie dużych ilości kosmetyków, nie wspominając już o skomplikowanych zabiegach. Tym bardziej powinnyśmy cenić to, co w prosty sposób pozwoli nam się cieszyć lepszą kondycją naszej skóry. 

Wiśniowo-jabłkowy orzeźwiający smak i bogaty skład Gesha Beauty Collagen Drink zapewniają natychmiastowy zastrzyk energii. Dlatego też zaleca się picie go zaraz po przebudzeniu. To taka chwila tylko dla siebie, która nie tylko świetnie wpłynie na kondycję naszej skóry, ale też poprawi nastrój. To uzależnia, ale tylko pozytywnie!

Prestiż  
Czerwiec 2013