Światło młodości

Starzenie się skóry jest naturalnym i nieodwracalnym procesem. Z wiekiem pojawiają się zmarszczki, przebarwienia, obniża się gęstość kolagenu, a skóra staje się cieńsza i bardziej delikatna. Można jednak temu zapobiec. Na ratunek przychodzi fotoodmładzanie.

Autor

Prestiż

To delikatniejsza od dermabrazji laserowej i chemicznych peelingów, metoda regenerowania skóry za pomocą światła. – wyjaśnia Ewelina Bugajska z Beveline. – Zabieg ten jest kuracją uniwersalną gdyż za jednym zamachem usuwa się drobne zmarszczki, przebarwienia, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory.

Fotoodmładzanie polega na oddziaływaniu na skórę wiązką światła. Urządzenie IPL czyli Intensywne Pulsujące Światło emituje w tym samym momencie różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Dzięki temu można likwidować wiele efektów starzenia równocześnie.

- Zaletą zabiegu jest to, że jest mniej inwazyjny od proponowanych dotychczasowych metod, a przede wszystkim ekspresowy – zapewnia Ewelina Bugajska. – I co ważne, już na drugi dzień można wrócić do normalnej aktywności. 

Już teraz można skorzystać z dobrodziejstw światła i spróbować za połowę normalnej ceny jednego zabiegu fotoodmładzania: twarzy, dekoltu, szyi, lub skorzystać z  serii pięciu seansów w  Klinice Urody Beveline.

Prestiż  
Wrzesień 2013