Bieg po zdrowie

Nauka dowiodła, iż najlepszym lekarstwem na codzienne problemy jest aktywny wypoczynek. Od 6 lat na wyznaczonych trasach Lasu Arkońskiego i na Stadionie Lekkoatletycznym, organizowane są regularne zajęcia biegowe, prowadzone przez Katarzynę i Roberta Szychów, wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. 

Autor

Prestiż

Dwa lata temu powołali do życia Ruchową Akademię Zdrowia (RAZ-Szczecin), której celem jest promowanie aktywnego trybu życia. Zajęcia są głównie skierowane do amatorów, ale pomagają też przygotować się bardziej ambitnym do pokonania dłuższych dystansów w tym maratonu. - Tworzymy rodzinę biegaczy, a pozytywna energia naszych uczestników sprawia, iż trening jest przyjemnością.

W ramach Akademii organizowane są obozy sportowe, wyjazdy na biegi, indywidualne treningi. Aktywność sportowa członków RAZ – Szczecin nie ogranicza się do samego biegania. Duża grupa biegaczy regularnie uczestniczy w marszu nordic walking organizowanym cyklicznie przez „Galerię Doti” w Policach, są również wielbiciele morsowania. Ponadto, na Jasnych Błoniach, co roku organizuje ,,Alkala Bieg Kobiet’’. Impreza   odbywa się w Dniu Kobiet i obejmuje bieg oraz nordic walking.

Zajęcia w Akademii odbywają się w każdą środę i piątek o 19.30 – 21.00, oraz w niedzielę o 10.00-11.15. Więcej informacji na: www.raz.szczecin.pl, FB: RAZ SZCZECIN.

Prestiż  
Październik 2013