Seminarium z ust

Makijaż permanentny będący idealnym rozwiązaniem dla aktywnych kobiet, które lubią dbać o swój wygląd staje się coraz bardziej popularny. Pod koniec lutego w Szczecinie odbyło się pierwsze seminarium poświęcone tej sztuce makijażu.

Autor

Aneta Dolega

Wykłady połączone z warsztatami w hotelu Novotel poprowadzili twórcy marki Purebeau, której produkty są wykorzystywane w tego typu makijażu, Dirk i Katrina Hundertmark oraz doświadczona i wielokrotnie nagradzana lingeristka Agnieszka Leśniewska, wyłączny dystrybutor marki w Polsce.

Seminarium podzielone było na kilka etapów. Odbyły się między innymi zajęcia praktyczne, na których poruszono zasady higieny, której brak jest powodem infekcji po zabiegach i ma negatywny wpływ na końcowy efekt makijażu permanentnego. 

- Bazy marki Purebeau, stworzone tylko i wyłącznie do makijażu permanentnego ust są unikatowym produktem. Dostosowane są do każdego bazowego, wyjściowego koloru ust klientki – zachwala produkt Agnieszka Leśniewska. - Dostępne są na rynku w trzech kolorach: jazz – czerwień pomarańczowa, hellsgate – czerwień truskawkowa i desire – głęboka, nasycona czerwień.. 

Osobnym tematem była rekonstrukcja warg, która polega nie tylko na nadaniu koloru ustom, co na stworzeniu regularnego, symetrycznego kształtu. 

- Mamy bardzo duże doświadczenie w tego typu zabiegach, które bardzo często pozwalają naszym klientom zapomnieć o złych doświadczeniach – dodaje Agnieszka Leśniewska. 

Prestiż  
Marzec 2014