Czas na gaz!

Citroen C-Elysee jest nowoczesny, przestrony, solidny i co najważniejsze na każdą kieszeń. Takie było założenie i zostało spełnione perfekcyjnie.  Hitem jest także to, że Citroen po raz pierwszy wyprodukował sedana z fabryczną instalacją gazową, która obecnie dostępna jest za …złotówkę. 

Autor

Izabela Marecka

galeria

C-Elysee to samochód świetnie sprawujący się na drodze, bardzo bezpieczny w mieście jak i poza nim - mówi szef sprzedaży Anna Szewczyk z salonu Citroen Drewnikowski. - Łączy w sobie solidność i elegancję. Testowany był na 4 milionach kilometrów na całym świecie i we wszystkich możliwych warunkach jazdy. Atutem jest także cena, bowiem w tej chwili Citroen dostępny jest już od 39.700 zł. 

Co jeszcze zachęca? Na pewno wygląd. Auto ma nowoczesną linię, dobrze prezentuje się na drodze i jest wygodne. Spokojnie pomieści pięć dorosłych osób oraz niemały bagaż, bowiem bagażnik ma aż 500 litrów. Nowoczesne, intuicyjne wyposażenie sprawia, że zarówno kierowca jak i pasażerowie czują się w aucie komfortowo. C-Elysee otrzymał także wzmocnione zawieszenie (w stosunku do innych aut francuskich marek mają one większy prześwit) i dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne podwozia. Głównymi rynkami zbytu dla Citroena C-Elysee są kraje rozwijające się w tym także Polska. C-Elysee zadebiutował w 2012 roku, wtedy też ruszyła jego produkcja, a na europejskim rynku model ten pojawił się z początkiem 2013 roku

– Na tych, którzy zawitają do salonów Citroena w najbliższym czasie czeka dodatkowa promocja - dodaje Anna Szewczyk. – Klienci, którzy pozostawią swój samochód w rozliczeniu lub do złomowania dostaną z tego tytułu nawet do kilku tysięcy złotych rabatu. Zajmujemy się także wszelkimi formalnościami związanymi z kasacją pojazdu. 

 

Marka: Citroen Elysee
Pojemność: 1.6 Vti
Moc: 115 KM
0-100 km: 9.4
Bagażnik: 506 litrów
Prędkość max: 188 km

Prestiż magazyn szczeciński
5( 71)
Maj'14