Słoneczna oaza spokoju

Słoneczna Przystań to osiedle w podszczecińskim Siadle Dolnym. Malowniczo położone na wzniesieniu, z którego roztacza się okazały widok na dolinę Odry, jest atrakcyjną alternatywą dla ogromnych osiedli szczecińskich. Jego głównymi atutami, poza wyjątkowym pejzażem, jest przestrzeń, brak architektonicznego chaosu i zachowanie prywatności.

Autor

prestiz

To osiedle dla wymagającego klienta, który ceni sobie wysoki komfort mieszkania, indywidualność i spokój. Średnia wielkość działek wynosi ok. 1000 m kw. Można na nich postawić nawet trzystumetrowe domy. Ponadto każdy z klientów może liczyć na indywidualne rozwiązana architektoniczne przy projektowaniu zamówionego domu, łącznie z aranżacją wnętrza i zmianami w trakcie samej budowy.

– Warto wydać trochę więcej pieniędzy i zamieszkać w pięknym miejscu, na rozleglej, odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni – zachęca Łukasz Szykuć właściciel TLS Developer i biura projektowego STUDIO AG. – Co raz więcej osób ucieka z zatłoczonych podobnych do siebie dzielnic. Ludzie szukają spokoju, miejsca w którym mogą poczuć się jak u siebie. My jesteśmy w stanie im to zapewnić.

Przestrzeń Słonecznej Przystani nie tylko gwarantuje spokojne mieszkanie ale także relaks. Są tu idealne warunki do spacerowania, biegania, czy jazdy na rowerze. Można wybrać się na ryby albo zacumować łódką, kajakiem lub jachtem.

– Osiedle położone jest 12 minut od centrum Szczecina, znajduje się też bardzo blisko Prawobrzeża. Do miasta, bez problemu, można dojechać dwiema drogami: przez okoliczne wioski Kurów i Ustowo albo drogą, która łączy Szczecin z Kołbaskowem – mówi Łukasz Szykuć.

Słoneczną Przystań szczególnie upodobali sobie młodzi lekarze, marynarze i przedsiębiorcy, osoby między 30 a 40 rokiem życia.

– Na dom zbliżony do typowego należy czekać ok. 8 miesięcy. Natomiast na dom zaprojektowany specjalnie na życzenie klienta około roku – wyjaśnia deweloper. – W takiej sytuacji klient nie musi się o nic martwić. My zajmujemy się wszystkim, począwszy od pozwolenia na budowę przez projekt budynku i jego wnętrza, po samą realizację projektu.

www.tlsdeveloper.pl tel. 601 561 777

Prestiż magazyn szczeciński
6( 72)
Czerwiec'14