Drugie życie auta

Nanotechnologia wkroczyła do warsztatów samochodowych. To, co do tej pory było zarezerwowane dla komiksowego Batmana teraz jest dostępne dla niemal każdego prawdziwego kierowcy. Nie tylko Batmobil, ale także właściwie każdy samochód może zostać tak zabezpieczony, że nic praktycznie nie jest w stanie go uszkodzić.

Autor

Izabela Marecka

Szczeciński serwis fabryczny Tenzi Autodetailing oferuje trwałe zabezpieczenie lakieru i felg powłoką kwarcowo - ceramiczną. Prace wykonywane są ręcznie przez wyszkolonych fachowców. Powłoka chroni lakier przed uszkodzeniami mechanicznymi, usuwa powstałe już grube i średnie rysy, powoduje, że lakier jest odporny na działanie środków chemicznych, działanie UV, wysokiej temperatury i zanieczyszczeń atmosferycznych. Do tego auto wygląda dosłownie jak nowe. Głębia koloru zostaje wyciągnięta, jest prawie trójwymiarowa. Dotyczy to wszystkich modeli aut.

Żeby samochód już zupełnie nabrał nowych „kolorów” można się jeszcze pokusić o nano zabezpieczenie hydrofobowe szyb i lusterek, które działa jak niewidzialna wycieraczka. W przypadku kabrioletów można jeszcze zabezpieczyć w ten sposób dach. Na deser warto zafundować samochodowi czyszczenie i impregnowanie skórzanej tapicerki. Tak odrestaurowane auto będzie godnie reprezentowało każdego kierowcę. Autodetailing dotyczy zarówno aut używanych jak i nowych. Unikatowa powłoka kwarcowa, stworzona w laboratorium Tenzi doskonale podkreśla walory koloru, a co najważniejsze pozwala zachować lakier w stanie nienaruszonym.

Prestiż  
Lipiec 2014