Waga pod ciśnieniem

Mamy kolejny dowód na to, że technologia przeszła samą siebie, po to byśmy się czuli zdrowo i atrakcyjnie. Body Health, czyli masaż próżniowy, to cudowne antidotum na bolączki związane z wyglądem i samopoczuciem. Koniec z celullitem, brakiem jędrności skóry i nadmiarem tkanki tłuszczowej. 

Autor

Aneta Dolega

Ubieramy się w specjalny, gustowny kombinezon (panie w biały, panowie w czarny) i kładziemy się na łóżku. Przy pomocy specjalnej głowicy pod ciśnieniem masujemy każdą część ciała, zaczynając od pleców przez ramiona, pośladki, uda, łydki oraz brzuch – tłumaczy działanie urządzenia Body Health Patrycja Walewska, kosmetolog z Clinique Jennifer. – Tak wykonany drenaż limfatyczny usuwa nagromadzone płyny i toksyny, przyśpiesza rozpad tłuszczu i usuwa jego nadmiar. Pod wpływem światła podczerwieni pobudzona zostaje praca kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu skóra staje się jędrna i znikają wszelkie nierówności.

Zabieg ten bardzo dobrze podnosi pośladki, modeluje sylwetkę i w widoczny sposób poprawia jej wygląd. Do tego jest bardzo przyjemny.

- Panie, które przychodzą do nas, twierdzą, że są od Body Health uzależnione – śmieje się Patrycja Walewska. – Faktycznie, oprócz poprawy stanu naszej skóry, jest to doskonały relaks dla naszego ciała. Sama przed rozpoczęciem lata poddałam się serii takich zabiegów i po jakimś czasie mogłam znowu nosić krótkie spódniczki i szorty. Czego chcieć więcej?

Najlepsze efekty daje seria dziesięciu zabiegów. Pierwsze zmiany widać już nawet po trzech. Ciało nabiera sprężystości, skóra zaczyna mieć ładniejszą barwę, znika opuchlizna. Tak jak przy każdym podobnym zabiegu i tu są przeciwwskazania.

– To naturalne, że nie jest to zabieg dla wszystkich. Działamy, wykorzystując podciśnienie i podczerwień – tłumaczy kosmetolog. – Nadciśnienie, choroby skóry, nowotwory, żylaki czy przepuklina. W tych przypadkach nie wolno poddawać się takiemu masażowi. Podobnie nie jest wskazany dla pań w ciąży, w czasie laktacji i menstruacji.

Prestiż  
Październik 2014