Berlin Fashion Week

Końcówka stycznia w świecie mody bezsprzecznie należała do Berlina. To tam, podczas kolejnej edycji Berlin Fashion Week, wyznaczono trendy na nadchodzący rok. Relację dla Prestiżu przygotowała młoda, szczecińska blogerka, Joanna Szewczak, znana pod pseudonimem Joannavi.

Autor

Karina Tessar

Wbrew pozorom, BFW to nie tylko imprezy i zdjęcia na ściance.

To przede wszystkim zapowiedź tego, co przyda nam się w szafie jesienią 2015 roku. Lena Hoschek (niezwykle popularna w Niemczech austriacka projektantka) stawia na kobiecość i to w wersji maxi. Przodują u niej rozkloszowane spódnice, opaski na włosach i talkowane, rozłożyste sukienki. Kobieco, ale i zdecydowanie jest u Dimitria i Anji Gockel. Na ich wybiegach królowały pewne siebie kobiety - w garniturach, rozszerzanych spodniach i masywnych butach.  W tym sezonie warto postawić na zdecydowany kolor. Prawdziwą królową wybiegów była zieleń. Począwszy od khaki, malachitowego czy oliwkowego, skończywszy na zieleni butelkowej, morskiej i trawiastej. Pojawił się także burgund, bordo, mocny fiolet i brąz. Zbyt monotonnie? Blogerka proponuje łączenie struktur. - Genialny trik prosto z wybiegu? Piżamowe satyny pod grubymi i tweedowymi swetrami – relacjonuje Asia Szewczak. 

#joannavi

Szczecińska blogerka, miłośniczka mody, ambasadorka secondhandów, kolekcjonerka starych aparatów i gazet. Nie rozstaje się z aparatem. Głowę ma pełną pomysłów, jeden z nich właśnie się urzeczywistnia - na dniach w sieci pojawi się strona joannavi.com.