Amazonki z paryskich wybiegów

Słowo „amoena” wywodzi się z łaciny i oznacza wdzięk, powab, czar i urok. To także nazwa marki eleganckiej bielizny dla szczególnie wymagających kobiet. Szczególnie, gdyż przeznaczona jest dla pań po operacji piersi, które nadal chcą się czuć komfortowo,
bezpiecznie i po prostu atrakcyjnie. Bieliznę niemieckiej marki noszą zarówno zwykłe kobiety jak i gwiazdy z pierwszych stron gazet.

Autor

Prestiż

Co roku w Polsce na raka piersi choruje kilkanaście tysięcy kobiet. Dla wielu z nich operacja radykalna (mastektomia), bądź oszczędzająca (lumpektomia – polegająca na usunięciu fragmentu piersi) staje się koniecznością. Własna pierś zostaje wówczas zastąpiona silikonową protezą, dobraną pod względem rozmiaru, kształtu, ciężaru, a nawet koloru do własnej, pozostałej piersi. Dopełnienie całości stanowią zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkowniczkach protezy – bielizna, stroje kąpielowe, sportowe, nocne, wypoczynkowe i inne.

Amazonki, to wymagające i wyjątkowe klientki. Od bielizny oczekują komfortu, dyskrecji, bezpieczeństwa, a ponadto podobnie jak wszystkie inne kobiety pragną lekkiego designu, modnych, delikatnych i seksownych wzorów, takich, które pamiętają z życia przed operacją.

Bielizna Amoena jest w stanie sprostać tym wymaganiom. Projektowane przez nią wzory są nie tylko wygodne i bezpiecznie, ale również niezwykle kobiece.

- Wszystko, co tworzymy ma wspierać kobietę po operacji w każdym momencie życia – mówi Dirk Mueller, menadżer odpowiedzialny za kreowanie nowych produktów Amoena. - Wsłuchujemy się w głosy klientek, niezależnie od tego czy szukają codziennej funkcjonalności, mody, bądź linii sportowych. Stworzyliśmy kolekcję, w której nasze klientki wyglądają i czują się świetnie. Kobiety po operacji piersi nie muszą rezygnować ze stylowej bielizny z nowoczesnych tkanin, na rzecz niezbędnego wsparcia. Każdy produkt ma wszyty wewnętrzny biustonosz z kieszonkami, który bezpiecznie utrzymuje protezę.

W styczniu tego roku firma już po raz kolejny zaprezentowała swoją kolekcję na Paryskim Salonie Mody, gdzie zaprezentowano kolekcję Wiosna 2015, a także Jesień 2015. Wiosenna kolekcja prosto z Paryża, trafiła już do polskich sklepów. 

Nowa kolekcja Amoena obejmuje szeroki wybór biustonoszy w różnych fasonach i kolorach. Są to projekty koronkowe i gładkie, na fiszbinach i bez. Nawet najbardziej wymagająca klientka znajdzie coś dla siebie. Kolekcja jest niezwykle szykowna. Nikt nie odkryje, jakie tajemnice kryją się pod bielizną.

Oferta niemieckiej marki dla amazonek, nie kończy się na bieliźnie. Specjalnie z myślą o paniach po operacji piersi powstała kolekcja strojów sportowych, nocnych, wypoczynkowych i plażowych. Wszystkie koszulki i topy mają wszyte biustonosze z kieszonkami, które bezpiecznie utrzymują protezę na miejscu. Producenci zastosowali najnowocześniejsze tkaniny takie jak: Darwin®, Sensitive®, Xtra Life Lycra®, Supplex®, Modal®, CoolMax®. Teraz każda Amazonka może czuć się bezpieczna i atrakcyjna w każdej sytuacji.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.amoena.pl

 

Kolekcja dostępna w szczecińskich sklepach: MED-EL, ul. Niemierzyńska 5A, Aura ul. Strzałowska  22

Prestiż  
Kwiecień 2015