Nowe życie lnu

Lniana pościel, którą chce cię otulić? Marka YELEN (yelenshop.com) to w stu procentach naturalne kołdry i poduszki w pięknych kolorach. – Zależało nam na stworzeniu produktu, który będzie łączył nowoczesny wygląd z trwałością. Chciałyśmy też, by YELEN, jako polski produkt, swobodnie konkurował z produktami na świecie – mówią właścicielki marki Anna Małecka i Marta Urbanek.

Autor

Aneta Dolega

Po kilku testach len wygrał z innymi materiałami. – Mając dość „jednorazowości” wielu współczesnych produktów postawiłyśmy na materiał, któremu czas służy, który staje się coraz przyjemniejszy – tłumaczą. – Ponadto len doskonale wpływa na samopoczucie użytkownika, pomaga dobrze i zdrowo spać!

YELEN to połączenie klasyki ze współczesnym wzornictwem. Istotny jest tu również ekologiczny charakter produktu. – Bardzo ważna dla nas jest jakość i chodzi tu zarówno o naszą pościel, jak i relacje, które nawiązujemy poprzez produkty – wyjaśniają Anna i Marta. – Zwracamy uwagę na kwestię ochrony środowiska i nawet takie elementy jak metka czy opakowanie wybrałyśmy tak, aby spełniły odpowiednie kryteria. Taki właśnie jest YELEN.

Prestiż  
Kwiecień 2015