Hotel z pomysłem

Amber Suite w Międzywodziu to nie tylko kameralny hotel z pięknymi wnętrzami i wyśmienitą kuchnią, ale też enklawa spokoju dla dorosłych. 

Autor

Prestiż

Kombinacja kameralnego obiektu i miejsca tylko dla dorosłych to pomysł, jaki mieli właściciele przy tworzeniu tego oryginalnego hotelu. Nic tu nie jest przypadkowe ani pospolite. Hotel jest niepowtarzalny, widać w nim ogromną dbałość o szczegóły – od designu poprzez elementy wystroju, tkaniny, aż do starannej selekcji personelu. Każda rzecz została skrupulatnie dobrana: meble w pokojach zaprojektowane i wykonane na zamówienie, abstrakcyjne obrazy wyśmienitej duńskiej malarki czy tapety sprowadzone z Kanady. Nawet toaleta dla kobiet na poziomie strefy wellness jest niezwykła. Piękne, rajskie ptaki odbijają się w dużym lustrze nad nowoczesną konsolą, w której jest wszystko, czego kobieta może potrzebować podczas odświeżania się po masażu czy kolacji. Do dyspozycji gości jest suszarka i prostownica do włosów, płyn do demakijażu, waciki, krem do rąk, lakier do włosów oraz miniaturki kosmetyków i perfum.

Butik wypiera  kombinat

Hotele butikowe to fenomen ostatnich lat. Pierwsze z nich powstały na początku naszego stulecia w historycznych miastach Europy i stanowiły odpowiedź na śmiertelnie nudną standaryzację i powtarzalność luksusowych, ale sieciowych obiektów hotelarskich. Skąd pomysł? Po latach zachwytów nad liczbą hotelowych gwiazdek, bogactwem wyposażenia oraz systemem all inclusive zaczęto przywiązywać większą wagę do atmosfery miejsca, na którą składają się kolejno jego położenie, design oraz związani z nim ludzie. Miarą sukcesu stać się miała nie tyle liczba obsłużonych gości, co jakość ich wakacyjnych wrażeń. Twórcom hotelu Amber Suite także przyświecała idea, że all inclusive to wyłącznie opcja, nie zaś korzystna okazja. Luksus wypoczynku w hotelu butikowym to m.in. możliwość swobodnego korzystania z czasu i wszystkich dostępnych atrakcji w sposób nieskrępowany. Dlatego też, jeśli zamiast stołować się wyłącznie w hotelu mamy ochotę próbować specjałów lokalnych knajpek, nic nie stoi na przeszkodzie.Przy tworzeniu tego oryginalnego miejsca nie zapomniano o połączeniu ekskluzywności z jak najmniejszą ingerencją w środowisko naturalne. Zastosowano tu rozwiązania, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia techniki w dziedzinie pozyskiwania energii odnawialnej.

Hotele butikowe to przyszłość

Goście indywidualni szukają wyjątkowego charakteru miejsc, w których chcą wypocząć. – Grupą docelową naszego hotelu są osoby ceniące kameralność, spokój i intymność, unikające pośpiechu – podkreśla dyrektor do spraw marketingu, Monika Tomczak. Oprócz przestronnych apartamentów do dyspozycji gości jest m.in. basen z przeciwprądem, ulokowany w oranżerii, łaźnia parowa ze strefą relaksu, gabinet masażu oraz jacuzzi na tarasie widokowym. Hotelowa restauracja z kuchnią fusion nastawiona jest na wymagających smakoszy, doceniających filozofię slow food. Składa się z dwóch tarasów i klimatyzowanej sali. Mniejszy taras wybierany jest chętnie na poranną kawę czy śniadanie na świeżym powietrzu. Zwłaszcza latem, bo słońce nie opuszcza tego miejsca od wschodu do zachodu. Dopełnieniem odpoczynku jest jednak coś znacznie bardziej unikatowego, niż oryginalny design, a mianowicie… spokój. Położony w cichej uliczce Amber Suite w Międzywodziu cieszy się ogromnym zadowoleniem gości, dla których możliwość wypoczynku indywidualnie lub tylko we dwoje jest jego najważniejszym atutem. Właściciele hotelu, nie oferując dostawek dla dzieci, krzesełek do karmienia czy animacji dla najmłodszych, stworzyli prawdziwą enklawę dla dorosłych.

 

Hotel Amber Suite, ul. Puławska 3, Międzywodzie, www.hotelmiedzywodzie.pl, rezerwacja tel. 730 16 16 16