Głośniki Beoplay A9

Innowacyjność, design, elegancja, wysoka jakość i funkcjonalność - z tego słynie marka Bang & Olufsen. Niemal każdy produkt tej marki to wzornicze cudo i technologiczny szczyt. Nie inaczej jest z głośnikami BeoPlay A9. 

Autor

Max Radke

Na pokładzie znalazły się dwa głośniki wysokotonowe, dwa średniotonowe oraz 8-calowy głośnik basowy. Wbudowany wzmacniacz posiada moc 480 W. Głośniki wykorzystują technologię AirPlay do strumieniowego przesyłu danych oraz mogą czerpać dźwięk z połączenia Ethernet. Nie zapomniano również o złączu słuchawkowym oraz porcie USB. Ten ostatni pozwoli współpracować z większością sprzętu elektronicznego.

Kolumny są dość spore i posiadają średnicę 90 cm. Co za tym idzie staną się częścią wystroju mieszkania i to dość oryginalnym elementem. BeoPlay A9 to produkt, który prezentuje się bardzo futurystycznie, na pierwszy rzut oka zupełnie nie przypominając głośników, ponieważ wygląda jak talerz osadzony na trzech nóżkach. Maskownice można wymieniać i są one dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. 

Do kupienia: Bang & Olufsen, Warszawa, ul. Limanowskiego 11M, cena: 1.999 euro