Przystojniak z Pomorza

Ma 22 lata, jest przystojny, wysportowany, miły i pewny siebie. Jest też pierwszym Wicemisterem Wielkopolski, choć... pochodzi ze Szczecina. Właśnie przygotowuje się do półfinału Mistera Polski. Oto Norbert Hawryluk.

Autor

Aneta Dolega

– Wszystko odbyło się pewnego wieczoru, kiedy otrzymałem „telefon niespodziankę” od menagera wyborów, z informacją, że zostałem zakwalifikowany do półfinału – mówi z uśmiechem Norbert. – Wcześniej na konkurs wysłałem swoje zgłoszenie tylko z dwoma fotografiami. Ze 180 kandydatów dostałem się do półfinałowej 12, po czym do finałowej 8. 

Przed Norbertem pierwsze kroki w modelingu. Ma już za sobą udział, m.in. w sesji zdjęciowej do magazynu Together dla marki Verra Fashion Designer.

- Praca modela jest bardzo przyjemna, świetnie się czuję w tej roli, nie mam problemów z pozowaniem – wyznaje. – Uwielbiam poznawać nowych ludzi i robić nowe rzeczy. Nie należę w tej chwili do żadnej agencji, biorę udział w różnych projektach. Po wakacjach przeprowadzam się do Warszawy i wtedy będę się starał o agencyjny angaż. Jeśli chodzi o pracowanie dla konkretnej marki, to właśnie prowadzę rozmowy na ten temat z jedną z firm. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc robię wszystko co w mojej mocy, żeby być coraz lepszym.