Golf kobiet

W ostatni weekend czerwca polem golfowym w Binowie zawładnęły panie. Rozegrano turniej Art Medical Center - BMW Bońkowscy Ladies Golf Trophy 2015, którego najważniejszą częścią była rywalizacja kobiet na polu mistrzowskim. 

Autor

Jerzy Chwałek

W kategorii brutto wygrała Dorota Mida przed Małgorzatą Jacyną-Witt, a trzecia była Agnieszka Ostrowska. Pani Dorota błysnęła już pierwszego dnia, gdy w kategorii brutto uzyskała 74 uderzenia, co jest jej rekordem życiowym. Do pełni szczęścia pani Dorocie na polu w Binowie zabrakło tylko... męża, który pełnił dyżur lekarski i nie mógł wystartować w turnieju towarzyszącym dla mężczyzn.

Chyba nawet natura była pod wrażeniem umiejętności golfistek, o urodzie nie wspominając - bo po  nieco deszczowym pierwszym dniu, w niedzielę warunki były idealne, a turniej kończył się w pięknym słońcu. 

Wśród juniorek najlepsza była Maja Turostowska przed Wiktorią Krawczyk, a we wspomnianym turnieju towarzyszącym dla panów zwyciężył Michał Tutko. 

Warto odnotować, że przy organizacji turnieju bardzo pomogła grupa sponsorów wspierających, a mianowicie - Clochee, Wineland oraz restauracja Bohema.

Prestiż  
Lipiec 2015