Siła Manhattanu Stylowy on, elegancka ona

Śpiewała o nim Ella Fitzgerald, a Woody Allen poświęcił mu jeden ze swoich filmów. Nowojorski Manhattan to także stolica mody. Luksusowe szyldy, outlety i skromne sklepy z ubraniami. To na oryginalnym Manhattanie, a co na naszym szczecińskim targowisku?

Autor

prestiz

galeria

Łowcy okazji nie omijają żadnego z miejsc gdzie można poszperać w ubraniach, by złapać dobrą sztukę. Na szczecińskim Manhattanie znajdziemy kreacje na każdą porę dnia, i nocy, niezależnie od okoliczności przyrody, pogody i towarzyskiej etykiety. Ubrania na co dzień, ich sportowe wersje, odzież dziecięcą, projekty dla młodzieży. Ogromna różnorodność nie tylko fasonów, kolorów, ale także materiałów i… cen. Na panów czekają eleganckie koszule oraz dobrze skrojone garnitury i marynarki. Wszystko wykonane z wysokiej próby materiałów, według najnowszych trendów. Co prawda liczy się każdy element męskiego stroju, ale to marynarka zasługuje na miano najważniejszego. Nic tak nie buduje sylwetki, nie dodaje powagi i męskości jak ten kawałek materiału. W niczym innym mężczyzna nie wygląda tak dostojnie i elegancko. 

Podobnie jest z piękniejszą częścią klienteli Manhattanu. Panie znajdą tu ogromy wybór sukienek, począwszy od koktajlowych, przez bardziej stonowane, a skończywszy na sukniach wieczorowych. Do wyboru, do koloru. W tym sezonie dominuje ich rozkloszowana wersja w stylu retro. Polecane dla każdej sylwetki, dostępne są w pełnej palecie barw z dominującymi pastelami. Na bardziej oficjalne spotkania zaleca się elegancję w stylu lat 50. i 60. Na Manhattanie zajdziemy i takie kreacje, oczywiście z obowiązkowymi dodatkami.

 
Prestiż magazyn szczeciński
8( 85)
Wrzesień'15