Dźwięki gwiazd

Od premiery wizażowego albumu „Dosięgnąć gwiazd” minęło już trochę czasu ale jego autorka Agata Naniewicz nie próżnuje. 

Autor

Aneta Dolega

Od premiery wizażowego albumu „Dosięgnąć gwiazd” minęło już trochę czasu ale jego autorka Agata Naniewicz nie próżnuje. Szczecińska wizażystka, która w szalonych wręcz okolicznościach, namówiła kilkadziesiąt gwiazd, by za darmo dały się pomalować w szczytnym celu, właśnie nakręciła… teledysk. „Million Bells” z muzyką  i tekstem Sleeper’a będzie promował wspomniany album, z którego zysk w całości został przekazany na dzieci z problemami onkologicznymi Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

 - Pierwszą część klipu zrobiliśmy w szczecińskiej Akademii Sztuki. Tu zaczyna się cała historia i tu kończy – mówi Agata Naniewicz. – Druga jego część powstała w hiszpańskich miastach Alicante i Benidrom. W skrócie to opowieść o kobiecie, która pewnego poranka budzi się słysząc dziwny dźwięk. Postanawia za nim podążyć.

Przy pracy nad obrazem Agacie, która go także wyprodukowała i w nim wystąpiła, pomagało kilka osób.

- Całość nagrał Tomasz Kamiński ze studia Jet-Max, stylizacją, m.in. biżuterii Apart zajęła się Katarzyna Landman, ozdoby na stopach to dzieło mojej mamy Janiny Naniewicz a biały komplet w którym występuję to projekt Kasi Hubińskiej – wymienia bohaterka teledysku. – Muszę przyznać, że całość mogła powstać dzięki pomocy Mirosławy Kornas z biura podróży Summer Holiday, Estetic-Line i dr Anety Franczak-Drygaski i developera Siemaszko.

Premiera teledysku odbędzie się w połowie września.

zdjęcia z backstage’u: Katarzyna Landman

 

Prestiż  
Wrzesień 2015