Zainspiruj się

Wena, zachęta, natchnienie, twórczy zapał i inspiracja to magiczne słowa, będące siłą napędową w każdej sferze naszego życia. Żyjemy w czasach, kiedy to, kim jesteśmy, już nie wystarcza. Inspiration Day Show ma pomóc wszystkim prowadzącym swoje firmy, ale nie tylko. Sztuka autoprezentacji przydatna jest także w wielu innych dziedzinach.

Autor

Aneta Dolega

Na scenie szczecińskiej Filharmonii, 3 października pojawi się kilku specjalistów, którzy spróbują zainspirować publiczność swoimi historiami i radami. Podczas pierwszej edycji Inspiration Day Show wystąpi m.in. Mateusz Grzesiak, psycholog i trener, który zmotywuje do działania. Marcin Prokop, dziennikarz i prezenter opowie o autoprezentacji, a Paweł Tkaczyk, ekspert nowoczesnego brandingu wyjaśni jak budować markę.  

– To pierwsze wydarzenie, tworzone na tak wielką skalę. A wszystko po to, aby przekazać cenną wiedzę o rozwoju osobistym, kreacji wizerunku i motywacji – zachęca Paweł Krzych, organizator wydarzenia. Na uczestników czeka wiele niespodzianek, każdy otrzyma solidną dawkę inspiracji, wiedzy i energii do realizacji własnych planów i marzeń.

Prestiż  
Wrzesień 2015