Autor

prestiz

W Spółdzielni MEDICUS wykonywane są operacje chirurgiczne, okulistyczne, urologiczne, ginekologiczne i laryngologiczne. Posiadamy blok operacyjny. Operujemy między innymi: przepukliny pachwinowe i pępkowe, żylaki kończyn dolnych. Wykonujemy korekcję powiek ze wskazań medycznych. Jako jedna z nielicznych placówek oferujemy badania cystoskopowe pęcherza moczowego. Operacje i badania odbywają się w trybie chirurgii jednego dnia.

Pracownia laserowa Medicusa wyposażona jest w nowoczesne lasery. Posiadamy laser CO2 oraz wszechstronną platformę Fotona XP2 dysponującą laserami Er: YAG i Nd: YAG. Dzięki takiej aparaturze wykonujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii, dermatologii, ginekologii i laryngologii.

Lasery znajdują zastosowanie w usuwaniu zmian skórnych takich jak włókniaki, brodawki i przebarwienia. Usuwamy zmiany naczyniowe takie jak teleangiektazje (pajączki), punkty rubinowe. Leczymy grzybicę paznokci i skóry. Wykonujemy zabiegi fotoodmładzania ablacyjne oraz nieablacyjne np. T3. W ginekologii lasery wykorzystujemy do zabiegów odmładzania pochwy oraz w przypadkach nietrzymania moczu. W laryngologii laser znalazł zastosowanie w leczeniu chrapania, bezdechu sennego oraz krwawień z nosa. To tylko nieliczne możliwości zastosowania laserów. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo podczas konsultacji u naszych specjalistów.

 
Prestiż magazyn szczeciński
8( 85)
Wrzesień'15