Pusta brazylijska plaża dla Ciebie

„Nocne sekrety Hollywood”, „Francuski pas zieleni” czy „Pusta brazylijska plaża”. Nie, to nie są nazwy turystycznych atrakcji oferowanych przez biura podróży. Te kuszące nazwy odnoszą się do nieco innej, bardziej intymnej wyprawy, która prowadzi w… dół. 

Autor

Aneta Dolega

Ta słodka podróż to nic innego jak depilacja intymna, przyjaciółka każdej kobiety, która chce się czuć tam „na dole” komfortowo. Takie atrakcje gwarantuje ELLA Studio Depilacji Cukrem, które w Szczecinie prowadzą siostry Emilia i Marta Chromicz.

– Dlaczego decydujemy się na depilację intymną? Najczęściej podawane odpowiedzi to: dla większego komfortu, pewności siebie, poczucia, że jesteśmy zadbane i piękne. Każdy z tych powodów jest tak samo ważny – tłumaczą siostry. – Pewność siebie ważna jest podczas intymnych zbliżeń, w trakcie wizyty u lekarza, czy podczas wyjścia na plażę, basen czy do sauny. Oczywiście jest też aspekt higieniczny zabiegu, gdyż wydepilowane okolice bikini to mniej okazji dla rozwoju bakterii. Dlatego warto poddać się depilacji intymnej. Ponadto metoda cukrowania, którą my stosujemy, sprawi, iż zacięcia, wrastające włoski czy utrzymujące się tygodniami podrażnienia staną się przeszłością. 

Depilacji intymnej z pewnością nie należy się bać. Sam zabieg jest przeprowadzany w przyjemnej atmosferze przez wykwalifikowany personel kosmetyczny. Przez większą część jego trwania klientka pozostaje w jednorazowej bieliźnie. Czy to jednak boli? 

– Depilacja cukrowa to zabieg usuwania owłosienia wraz z cebulkami, więc towarzyszy jej odczucie dyskomfortu, który będzie jednak z czasem malał – zapewnia Emilia Chromicz. – W każdej chwili jest też możliwość wykonania przerwy czy też zaprzestania zabiegu. Dzięki temu, że pastę przykleja się do włosków a nie skóry, zabieg jest mniej bolesny oraz nie zostawia tylu podrażnień, niż tradycyjne woskowanie.

Tak jak przy innych zabiegach i tutaj także panują mody i style. ELLA przygotowała dla pań kilka propozycji w zakresie wyglądu wydepilowanego miejsca. Oferta „słodkich podróży” jest całkiem spora, przez co zabieg nabiera jeszcze większego smaku. 

– Ofertę usuwania owłosienia z okolic intymnych przygotowałyśmy w sposób graficzny, aby łatwo można było wybrać najodpowiedniejszą opcję oraz bez skrępowania o nią poprosić – mówi Marta Chromicz.- Klasyczny trawnik angielski, trójkąt bermudzki, francuski pas zieleni, brazylijska plaża, a może sekrety Hollywood? 

Ta słodka podróż nie jest zarezerwowana wyłącznie dla pań. Depilacja cukrowa okolic intymnych jest dostępna również dla mężczyzn. – Zapraszamy panów, którzy chcą w ten sposób zadbać zarówno o siebie, jak i o swoje partnerki – zachęcają właścicielki Studia. – Podczas zabiegu, podobnie jak w przypadku pań, panowie otrzymują jednorazową bieliznę. Samo usuwanie owłosienia dokonuje się praktycznie bezdotykowo, gdyż kosmetyczka nakłada jedynie pastę do włosków, a o odpowiednie napięcie skóry dba poinstruowany klient. A więc drodzy panowie – czas na cukrowanie!

 

 

Prestiż  
Październik 2015