Bo najlepiej jest w domu

Specjalistki od prawa, ekonomii, kredytów nieruchomości, fotografii, architektury wnętrz pod jednym dachem. W tym domu znajdziesz je wszystkie. Zapraszamy na rozmowę z właścicielką i pomysłodawczynią In House Izabelą Cor-Kubińską.

Autor

Prestiż

Dlaczego spośród tylu biznesów wybrała Pani akurat biuro nieruchomości?

Nie tylko biuro nieruchomości! Zajmujemy się też finansowaniem ich zakupu, czyli szeroko pojętym doradztwem finansowym. Oprócz kredytów hipotecznych doradzamy w zakresie kredytów gotówkowych, leasingów. Dla klienta to duże ułatwienie, kiedy w jednym miejscu, u jednego doradcy ma wszystkie dokumenty i może załatwić wszystkie sprawy związane z zakupem mieszkania, łącznie z dobraniem paru tysięcy np. na zakup mebli czy uzupełnienie wkładu własnego. A dlaczego biuro nieruchomości? Bo lubię wyzwania i ciekawe życie. To jest jak jazda kolejką górską, spadasz w dół z prędkością światła, żeby po chwili odbić się i podziwiać piękne widoki. 

Czym pani agentki, bo przypomnę, że to stuprocentowo kobiecy biznes, wyróżniają się na tle innych?

Jeśli powiem, że profesjonalizmem, to będzie banał, bo znam wiele agentów i agentek z innych biur, którzy są profesjonalni. Agentki In House cechuje przede wszystkim radość i pogoda ducha. Zdajemy sobie sprawę, że nie rozwiążemy wszystkich problemów naszych klientów, ale dzięki jakości z jaką wykonujemy naszą pracę, jesteśmy w stanie opanować wiele pojawiających się kryzysów. Szybkość to druga cecha, która nas wyróżnia. Staramy się reagować natychmiast i żadnego klienta nie zostawiamy bez pomocy. Wyróżnia nas też to, że nie konkurujemy ceną. Granie ceną na tak konkurencyjnym rynku może się źle skończyć dla wielu biur, które nie będą konkurencyjne w inny sposób. My każdemu klientowi, który chce u nas sprzedać nieruchomość, zapewniamy profesjonalną sesję fotograficzną i bardzo szeroki pakiet portali branżowych i społecznościowych, na których reklamujemy nieruchomość. To skraca czas sprzedaży i pozwala zachować wyższą cenę.

Gdzie można was znaleźć?

Biuro mamy na Bolesława Śmiałego 39. Można w nim obejrzeć zdjęcia w dużym formacie, już sprzedanych przez nas nieruchomości. Jesteśmy też oczywiście wszędzie tam, gdzie pojawiają się ciekawe nieruchomości i tam gdzie są nasi klienci. Jesteśmy mobilne i z klientami możemy spotkać się nawet na plaży w Mielnie. 

Prestiż  
Listopad 2015