Sukces jest kobietą

W październiku w murach Willi West-Ende odbyły się warsztaty dla kobiet biznesu poświęcone budowaniu własnej marki zorganizowane przez firmę doradczą Deloitte. Zajęcia poprowadziła Joanna Malinowska-Parzydło, ekspert w budowaniu własnej marki, doradca biznesowy, autorka poczytnego bloga jestesmarka.pl.

Autor

Aneta Dolega

Podczas warsztatów uczestniczki dowiedziały się m.in. tego co pomaga w osiągnięciu sukcesu w biznesie, a co stoi na jego przeszkodzie.

- Najważniejsze w życiu jest to, w jaki sposób komunikujemy się z innymi. Kluczowe dla naszego sukcesu jest natomiast to jak komunikujemy się same ze sobą – mówiła na spotkaniu Joanna Malinowska-Parzydło. - By zacząć budować świadomie własną markę i jednocześnie pozostać w zgodzie ze sobą należy odpowiedzieć sobie na pytania: Kim jestem? Jakie są moje wartości? Jakie są moje cele i po czym poznam, że je osiągnęłam?

Wysoka jakość, wiarygodność, determinacja, system wartości, spójność - m.in. te cechy pomagają w budowaniu pozycji lidera. Klub SheXO to inicjatywa Deloitte istniejąca od czterech lat. Ma charakter miejsca spotkań biznesowych dla kobiet, gdzie panie maja okazję nawiązać relacje, wymieniać się doświadczeniami i kontaktami. To tu uczą się jak być lepszą liderką, szefową i współpracownikiem.                                                                        

Prestiż  
Listopad 2015