W Krainie Białej Wstążki

Autor

prestiz
Biała Wstążki to wyjątkowy Dom Restauracyjny. Zbudowany na morenowym wzgórzu, zaledwie kilkanaście kilometrów od Szczecina, znajduje się w niewielkim i spokojnym Czepinie. Gości Białej Wstążki wita przestrzeń, widok na pola i lasy oraz jasny budynek otoczony pięknym trawnikiem w angielskim stylu, który nie tylko zdobi, ale pełni też funkcję parkingu. Wnętrze Białej Wstążki zaskakuje przestronnością. Duży jasny hol przyciąga uwagę pięknym bielonym stołem. Stół ten tak zachwycił właścicieli i poruszył ich wyobraźnię, że postanowili umieścić go w logo Białej Wstążki. Tuż za nim ścianę zdobi tapeta zaprojektowana przez FuFuDesign na specjalne zamówienie właścicieli. Stanowi ona oryginalny i piękny akcent we wnętrzu.
 
Sala balowa jest centralnym punktem i sercem tego miejsca. Niezwykle przestronna, wypełniona dziennym światłem, z dużymi oknami, pięknymi lustrami i naturalnym parkietem. Wieczorami zalana światłem świec i wypełniona kwiatami przypomina magiczny świat Alicji w Kainie Czarów. Okna w sali otulają lniane zasłony, stoły zdobią haftowane obrusy z zastawą z tradycyjnych polskich manufaktur. Jest tu miejsce na wystawną kolację, tańce, scena dla zespołu i fortepian.
 
Bar w Białej Wstążce przypomina klasyczne francuskie bistro. Serwuje się tutaj gościom pyszną kawę, herbaty najwyższej jakości i wyborne drinki. Siedząc na wygodnych hokerach i popijając espresso można podziwiać salę balową z pełnej perspektywy. Pokoje w hotelu Białej Wstążki są zaprojektowane i wyposażone z troską o najmniejszy detal. Urządzone w stylu klasycznym, z elementami skandynawskiego wzornictwa, są eleganckie i przytulne zarazem. Apartament jest bardzo przestronny i słoneczny, a do jego aranżacji wykorzystano specjalnie zaprojektowane i odnowione dla Białej Wstążki meble.
 
Tak jak w pozostałych pomieszczeniach, w pokojach również dominuje biel, przełamana czernią i szarością oraz turkus. Jednak równie mocnym akcentem w Białej Wstążce jest zieleń, która zagląda do wszystkich wnętrz przez duże okna.
 
Biała Wstążka to dom ślubny pełen estetycznej harmonii, światła, z malowniczym otoczeniem i wysmakowanym wnętrzem. Zapraszamy w podróż do krainy Białej Wstążki.
 
foto: Aleksandra Medvey-Gruszka/BrandMeUp
projekt wnętrz, logo, design: Agnieszka Zielińska/fufudesign
Prestiż magazyn szczeciński
10( 87)
Listopad'15