Agnieszka Maciąg z Clochee

Jedna z najpiękniejszych polskich modelek, Agnieszka Maciąg, została ambasadorką szczecińskiej marki kosmetyków Clochee.

Autor

Aneta Dolega

Gwiazda znana jest ze swojego ekologicznego i zdrowego trybu życia, które promuje przy każdej okazji. Natomiast dla marki Clochee ważne jest uświadamianie klientek, czym różnią się kosmetyki naturalne od tradycyjnych. Agnieszka Maciąg nie ukrywa, że to właśnie jeden z powodów, dla których przyjęła rolę ambasadorki tej marki. 

– Kilka lat temu zmieniłam swoje życie. Żyję w zgodzie z naturą i samą sobą – powiedziała modelka podczas specjalnego śniadania w warszawskiej biorestauracji LIF. – Gdy pierwszy raz rok temu zetknęłam się z kosmetykami naturalnymi, poczułam, że to nie tylko świetne produkty, to także bardzo mi bliska filozofia. Dostaję mnóstwo propozycji od wielu różnych firm, mam to szczęście, że mogę otaczać się tylko takimi markami, które odzwierciedlają mój stan ducha. Cieszę się także, że Clochee postanowiło zwrócić się do mnie z taką propozycją, ponieważ szczególnie kibicuję młodym polskim firmom, a o produktach Clochee już teraz można powiedzieć, że są światowe.

Miłośniczkami naturalnych kosmetyków są także inne znane panie, które pojawiły się w restauracji LIF, m.in: Laura Łącz, Anna Jurksztowicz, Mariola Bojarska-Ferenc, Monika Zamachowska, Lidia Kopania, Odeta Moro, Lidia Popiel, Aleksandra Hamkało i Ewa Wojciechowska.

Prestiż  
Listopad 2015