Kobieta niezależna

Z zaprezentowanej podczas pokazu mody „Fashion Christmas Party” kolekcji wyłania się wizerunek kobiety nowoczesnej i niezależnej, ceniącej komfort i zmysłowy, miejski styl.

Autor

Karina Tessar

galeria

W odrestaurowanych wnętrzach Starej Rzeźni świąteczny pokaz mody miał niezwykły klimat. Organizator, salon mody Fashionhouse, zaprezentował starannie wybrane modele z kolekcji MICHAEL
Michael Kors, DKNY Donna Karan i D.exterior, z których powstał obraz kobiecych potrzeb na panujący obecnie zimny i wietrzny sezon. 60 pokazowych sylwetek stworzyło kompozycję uniwersalnego, modnego i wdzięcznego, miejskiego stylu: zmysłowe linie sukienek, płaszcze cięte z laserową precyzją, kreatywne bluzki, rzeźbiarskie faktury swetrów, a wszystko inspirowane ciepłolubną naturą. Kolory? Stonowane. Tkaniny? Koniecznie ciepła i miękka materia. Teatr rozmaitości i niewyczerpanych możliwości zestawiania i łączenia. A na koniec: czerń. Temat ograny? Raczej niewyczerpany! W klasyce i abstrakcji. Kompozycji i inspiracji. Wybieg zalśnił powierzchnią tkanin. Komentarz? Czekamy na bis.
Prestiż magazyn szczeciński
1( 89)
Styczeń'16