Nasz Spider jest najlepszy!

Szczeciński Spiderman wygrał facebookowy międzynarodowy konkurs na najlepsze zdjęcie przedstawiające Człowieka Pająka. Tomkowi pomogli m.in. mieszkańcy Szczecina, którzy masowo oddawali głosy na naszego rodaka.

Autor

Andrzej Kus

– Konkurs polegał na przesłaniu swojego zdjęcia w stroju Spidermana – opowiada wcielający się rolę Człowieka Pająka Tomasz Gierwatowski. – Wygrywało zdjęcie, które zdobyło najwięcej głosów. Miałem silnego konkurenta, który nieuczciwie kupował "polubienia" z Indii. Organizatorzy to zauważyli i usunęli go z rywalizacji. Zresztą, fotografia i tak nie była jego.

Na zwycięskim zdjęciu widzimy Spidermana trzymającego na rękach maleńkie dziecko. Na tyle przypadło do gustu facebookowiczom, że zagłosowało na nie ponad 4500 osób. Wynik zrobił wrażenie nawet na organizatorach zabawy.

– Strój bardzo się przyda. Obecny, który posiadam jest już mocno podniszczony i poprzecierany. Teraz nie będę musiał tłumaczyć dzieciom, że został zniszczony podczas walki z Jaszczurem – mówi Tomasz.

Szczecińska Liga Superbohaterów to grupa młodych ludzi, którzy wcielają się w komiksowe postacie: Spidermana, Iron Mana, Batmana, Supermana, Super Girl, Kapitana Amerykę, Hulka czy Thora. Działają charytatywnie.

Prestiż magazyn szczeciński
1( 89)
Styczeń'16
gajda