Walka wieczoru

Kolejnym rywalem Karola Bedorfa w pojedynku o pas wagi ciężkiej będzie były mistrz Europy oraz Wielkiej Brytanii w boksie tajskim – James McSweeney. Konfrontację Sztuk Walki i zmagania obu zawodników zobaczymy już 5. marca w Krakowie.

Autor

Andrzej Kus
– Swoje przygotowania do KSW zacząłem od pobytu w Karkonoszach, gdzie pracowałem nad kondycją oraz wydolnością – opowiada Karol Bedorf. – Obecnie intensywnie trenuję w Szczecinie oraz w Poznaniu. Ćwiczę zapasy i stójkę pod okiem moich trenerów. Wchodząc do klatki zawsze myślę o wygranej. Tak będzie również 5. marca. Gdybym robił inaczej, nie miałoby to wszystko sensu. Zawsze przed starciem układamy „gameplan” i staram się go później realizować. To jest to, nad czym obecnie skupiam się przede wszystkim. A co później? Oczywiście obowiązkowe wakacje i długi odpoczynek. 
Rywal szczecińskiego zawodnika zadebiutował w KSW na gali w Londynie, gdzie już w pierwszej rundzie pokonał Marcina Różalskiego. Na liście zawodowych zwycięstw dziewięć razy znokautował przeciwników, kolejnych sześciu z nich poddał. Karol Bedorf natomiast będzie bronił pasa mistrzowskiego po raz trzeci. Wywalczył go przed trzema laty pokonując Pawła Nastulę.