Gładko przez życie z Ellą. Słodka wyprawa

Za oknem śnieg i mróz, a w głowie pusta brazylijska plaża. No niezupełnie w głowie… Ten egzotyczny skrawek ziemi jest gładki, delikatny i zupełnie pusty i mieści się poniżej pępka. W Ella Studiu Depilacji Cukrowej można wybrać się w taką podróż.

Autor

Aneta Dolega
Ta słodka wyprawa to nic innego jak depilacja intymna, przyjaciółka każdej kobiety, która chce się czuć tam „na dole” komfortowo. Depilacji intymnej na pewno nie należy się bać, choć podczas pierwszej wizyty zabiegowi może towarzyszyć ból. Jednak atmosfera, czas trwania zabiegu, klimat miejsca, obsługa i słodki zapach pasty, wywołują raczej uśmiech, a nawet śmiech. Ból, dyskomfort? Po kilku chwilach się o tym zapomina.
Przed zabiegiem należy skorzystać z łazienki, później zostajemy na chwilę sami w jednym z pomieszczeń, gdzie przebieramy się w jednorazową bieliznę. W przyjemnym wnętrzu, leżąc na wygodnym łóżku, z dyskretną muzyką w tle i w rękach profesjonalnej sugarystki, poddajemy się zabiegowi. Depilowany fragment skóry najpierw zostaje oczyszczony specjalnym preparatem, później na to miejsce nakładana jest słodko pachnąca pasta cukrowa. Sugarystka zabawiając nas rozmową, jednym sprawnym ruchem zrywa pastę, tak szybko, że nawet nie mamy czasu poczuć bólu. Ból w tym przypadku to rzecz względna, bardziej zestresowane osoby dostają do ściśnięcia gumową „uśmiechniętą” piłeczkę. To naprawdę pomaga! Po zerwaniu włosów sugarystka na chwilę przykłada dłoń do wydepilowanego miejsca by złagodzić nieprzyjemne uczucie i w zależności od życzenia klienta robi przerwy pomiędzy nakładaniem kolejnego paska pasty. W trakcie zabiegu odpowiada na każde nasze pytanie, jest przy tym niezwykle delikatna i miła. 
Ktoś zapyta: po co tak się poświęcać? Po pierwsze, pasta cukrowa jest w stu procentach naturalna i nie podrażnia skóry jak maszynka czy wosk. Efekt zaczerwienienia skóry utrzymuje się maksymalnie przez jeden dzień, za to „przebywanie na plaży” trwa nawet do miesiąca. Pasta usuwa włosy razem z cebulkami.  Proces ich odrastania jest długi, a dodatkowo odrastające włosy są słabsze od poprzednich. Po depilacji przez kilka dni nie należy brać gorących kąpieli, należy unikać sauny i solarium. I to wszystko.
Jeśli akurat „brazylijski pejzaż” nas nie pociąga, możemy skorzystać z innych „geograficznych” atrakcji w Elli. Wszystko wedle życzenia i potrzeb.
 
ELLA słuchając opinii swoich klientów uruchamia program lojalnościowy. Polega on na tym, że przyznaje klientom punkty za usługi depilacji, za zakupy kosmetyków, za polecanie usług znajomym lub z okazji urodzin i imienin. Klienci zbierają punkty, aby potem wymienić je na atrakcyjne nagrody. Wszystkie nagrody znajdują się w  specjalnym katalogu, do którego klient ma dostęp online (ellastudio.pl), bezpośrednio po przystąpieniu do programu i podaniu swojego adresu e-mail. 
 
Ella studio depilacji cukrem, Szczecin, ul. Kaszubska 17/2 (wejście od Bogurodzicy), tel. 91 43-44-733, www.ellastudio.pl