Co nas czeka w roku Małpy

Media na całym świecie relacjonowały wejście Chin w Nowy Rok, który będzie należał do Małpy. Co nam przyniesie? Wraz z chińską restauracją Jin Du przygotowaliśmy dla Was horoskop na 2016 rok. Chiński zodiak, podobnie jak europejski, obejmuje 12 znaków. Jednak w przeciwieństwie do naszego, przypisany jest do lat, a nie do miesięcy. Swój znak w chińskim cyklu zodiakalnym odnajdziecie więc po własnej dacie urodzenia.

Autor

Karina Tessar
Szczur – nuda ci nie grozi
Zbierzesz plony ciężkiej pracy z ostatnich lat i zrealizujesz ważne plany. Pogłębisz relację lub spotkasz potencjalnego partnera/kę. Jesteś okazem zdrowia, ale się nie przeciążaj. Potrzeba ci odpoczynku.
 
Bawół – idą zmiany
Szansa na dodatkowe źródło finansów i okazja do zmiany drogi zawodowej. W miłości serce zabije ci szybciej, nawet jeśli związek nie będzie rokował. Dbaj o siebie i nie przepracowuj się.
 
Tygrys – nie zniechęcaj się porażkami
Przemyśl dobrze każdą decyzję i nie szastaj pieniędzmi. W miłości to zły czas na zobowiązania, kieruj się rozsądkiem. Niepowodzenia spowodują stres – nie szukaj pocieszenia w używkach.
 
Królik – zachowaj równowagę
Czeka cię satysfakcjonująca praca zespołowa i zadowolenie z poziomu finansów. Nadchodzą ekscytujące doznania miłosne, a relaks będzie twoim najlepszym lekarstwem na stres.
 
Smok – szansa na sukces
Dobra passa w pracy przełoży się też na finanse. Życie uczuciowe w rozkwicie: ogień w związku i gorąca miłość dla samotnych. Samopoczucie wyśmienite, ale nie przeceniaj swojej mocy i nie ryzykuj. 
 
Wąż – czas nowych projektów
Dobry czas na rozwój w biznesie i podnoszenie kompetencji, jednak za cenę czasu pracy. Duża dynamika i namiętność również w miłości. Nie marnuj czasu na chorowanie – zadbaj o odżywianie. 
 
Koń – marzenia do spełnienia
Szansa na nowe projekty i wspaniałe powodzenie w sferze finansowej. Liczne, miłe niespodzianki wynikające z nowych, ekscytujących doznań – również w związku. Ze zdrowiem ostrożnie. 
 
Owca/Koza – próba cierpliwości
Możesz liczyć na sukcesy, jeśli przezwyciężysz niektóre problemy i sprostasz wyzwaniom. W miłości nowa osoba może zawrócić ci w głowie.Za dużo obowiązków i stres – postaw na relaks. 
 
Małpa – nic cię nie powstrzyma
Umocnisz swoją pozycję i być może korzystnie zainwestujesz pieniądze. Nadchodzi czas miłosnych przygód – otwórz się na nowe znajomości. Nie ryzykuj i odpocznij, by zachować energię.  
 
Kogut – nie bez trudności 
Możliwe problemy, które odbiją się na sferze finansowej i miłości, więc wzajemne wsparcie będzie konieczne. Nie lekceważ żadnych dolegliwości zdrowotnych spowodowanych stresem.
 
Pies – czas dla innych 
Mnogość obowiązków będzie wymagała pracy zespołowej. W związkach stabilizacja i większy romantyzm. Mimo dobrej kondycji we wrodzonym altruizmie nie zapomnij o sobie. 
 
Świnia – życiowa sinusoida
Burzliwy okres wymagać będzie większej dokładności w pracy i przełoży się na chaos w finansach. Zadbasz o miłość, jako najbardziej stałą wartość w życiu. Koniecznie zadbaj też o zdrowie.
 
Szczecin, al. Jana Pawła II 17  
tel. 91 489 34 68

Prestiż  
Marzec 2016