Zamieszkaj komfortowo

Zakup mieszkania to ważna decyzja, podejmowana często na całe życie. Dlatego osiedle North Garden budowane będzie tak, by spełnić marzenia o spokoju i komforcie. 

Autor

Karina Tessar

galeria

North garden to nowoczesne osiedle budynków o płaskich dachach, powstające w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Polickiej i Doroty w Szczecinie. Deweloper, firma Tomaszewicz, szczególną uwagę przyłożył do rodzaju i jakości wykorzystanych materiałów oraz solidności wykonania. Budynki powstają według najnowszej technologii. Elewacja wykończona będzie elementami drewna, co zapewni jej niebanalny i nowoczesny wygląd oraz ciepłą kolorystykę. Kameralne osiedle North Garden tworzy 6 budynków o niskiej zabudowie i małej liczbie mieszkań (8), które nie przypominają typowych blokowisk. Zaaranżowane będzie w stylu industrialnym, a eleganckie rozwiązania uzyskane zostaną poprzez modne połączenie drewna, betonu, metalu, szkła bezpiecznego i innych naturalnych materiałów. Starannie i gustownie urządzona przestrzeń między budynkami sprzyjać będzie spędzaniu wolnego czasu w najbliższym otoczeniu. Spacer alejkami, wśród niskiej i średniej roślinności umilą miejsca wypoczynku wyposażone w pergole, ławeczki i latarnie. Teren osiedla będzie zamknięty, otoczony gabionem, a monitoring prowadzony będzie na urządzeniach mobilnych, co stanowi gwarancję utrzymania wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Każda klatka i brama wjazdowa będą dodatkowo wyposażone w domofon.
 
Wybór mieszkań
 
Na swoje miejsce do życia możemy wybrać przestronne i jasne mieszkanie 2, 3 lub 4-pokojowe, jedno – lub dwupoziomowe (bez skosów), o metrażu od 36 do 80 m2. Wysoki standard wykończenia dotyczy każdego z 48 mieszkań. Wyposażone są w inteligentny system sterowania oraz przyłącza do Internetu, telefonu stacjonarnego i telewizji kablowej. W ofercie znajdziemy m.in. lokale z antresolami i kominkiem w salonie. Jeśli zaś marzymy o własnym ogrodzie lub tarasie, dzięki którym możemy się poczuć jak w domu jednorodzinnym, również nie ma problemu. Wrażenie intymności potęguje podwyższona izolacja akustyczna, zastosowana w ścianach między lokalami. Zarówno mieszkania, jak i ogrody, zostaną przygotowane do wykończenia według naszych własnych upodobań. Mieszkania na parterze dodatkowo chronione są za pomocą sterowanych ręcznie lub elektrycznie rolet zewnętrznych. Na zainteresowanych czekają także indywidualnie zamykane bramą miejsca postojowe w podziemnym garażu monitorowanym i zamykanym automatyczną bramą na pilota.
Osiedle North Garden to odpowiedź na analizę potrzeb klientów oraz ich możliwości finansowych. Jeśli więc marzysz o komfortowym mieszkaniu w malowniczej okolicy, już teraz umów się z deweloperem.         
 
Biuro sprzedaży, GALERIA PÓŁNOC (I piętro),
Szczecin, ul. Policka 51, www.tomaszewicz.pl
 
Amelia Wilk Vel Wilczyńska 
tel. kom. 513-007-100
a.wilk@tomaszewicz.pl
 
Lukasz Tomaszewicz 
tel. kom. 507-155-418
tomaszewiczlukasz@gmail.com
Prestiż magazyn szczeciński
3( 91)
Marzec'16