Od naczelnej

Siatkówka to piękna dyscyplina i widowiskowa, a jeżeli chodzi o rywalizację zdecydowanie bardziej elegancka od piłki nożnej. Nie ma w niej oszukiwania, ani gry aktorskiej. O wyniku decydują umiejętności, zgranie zespołu i silna psychika, a reguły fair play są równie ważne jak wynik.

Autor

Izabela Marecka
Warto dodać, że kibice nie potrzebują eskorty policji, a obiekty po spotkaniach nie wymagają remontu. Na mecze można chodzić rodzinnie bez większych obaw, że dzieci poznają nowe wyrazy, niekoniecznie uznawane za parlamentarne. Nie bez powodu siatkówka króluje na marcowej okładce Prestiżu, a słowo „piękna” nabiera podwójnego znaczenia.  Z ogromną przyjemnością uczyniliśmy siatkarki Chemika Police gwiazdami numeru. To nie tylko świetne zawodniczki, ale także bardzo atrakcyjne kobiety. Od dwóch lat są mistrzyniami Polski i zmierzają po trzeci tytuł. Na Azotach Arenie możecie im kibicować i oglądać w akcji. My postanowiliśmy pokazać je w zupełnie innej, niż boiskowa, scenerii.  W obiektywie niezrównanej fotografki Panny Lu, dziewczyny zamieniły się w gwiazdy z czerwonego dywanu.                                                  
Ekipa Prestiżu była ujęta nie tylko ich urodą, ale także profesjonalizmem, bo pozowały do zdjęć jak zawodowe modelki. No i warto dodać, że to bardzo sympatyczne dziewczyny. Efekty naszych działań oceńcie sami.
Kobiet i tematów damskich u nas sporo. Podczas gdy za oknami szaleją manifestacje, a polską polityką wstrząsają coraz to nowe zmiany, my z właściwą sobie apolitycznością świętujemy dzień kobiet i z tej okazji poprosiliśmy naszych szczecińskich fotografów, by pokazali nam swoje ulubione portrety kobiet. Jest naprawdę pięknie.
Na koniec ogłoszenie. Otóż nadchodzi wiosna! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny blok tematyczny. Śledzimy nowości, wyszukujemy najbardziej skuteczne zabiegi medyczno - urodowe, krótko mówiąc prezentujemy zabiegi, po których będziecie wyglądać młodziej i korzystniej. Jeżeli ktoś ma wątpliwości z jakich propozycji skorzystać zapewniam, że po lekturze Prestiżu zostaną rozwiane. 
 Miłej Lektury!

Prestiż  
Marzec 2016