galeria

Kat De Lux

Kat De Lux pracuje jako dekorator.  W wolnym czasie zajmuje sie organizacją sesji zdjęciowych oraz stylizacją, działa także jako „personal shopper”.  Jest na bieżąco z najnowszymi trendami gdyż jest to pomocne przy stylizacjach. Prywatnie nie podąża za nimi, bardziej inspiruje ją otaczający świat, ludzie, zapachy, barwy... Na co dzień ubiera się wygodnie i praktycznie, ale zawsze ma przy sobie parę szpilek i naszyjnik i cekiny i od których jest uzależniona.

Fot. Miguel Gaudencio
 
Kolację dla naszych bohaterów ufundowała Restauracja Paul's Fantasia ul. Axentowicza 1a
 
W tym cyklu szczecińska projektantka Kasia Hubińska i fotograf Miguel Gaudencio poszukują ciekawych i niebanalnie ubranych szczecinian. Bądźcie czujni, gdyż kiedyś do udziału w  sesji mogą zaprosić także i Was.
Komentuje: Kasia Hubińska

Stylizacje z pozoru proste i spokojne a jednak z dużą dawką pikanterii. Krótkie spódniczki pokazują piękne nogi. Cekiny w spokojnych odcieniach zostały zestawione z bomberką w kolorze khaki a spodnie z ekologicznej skóry z bluzeczką w groszki z wiązaniem pod szyją. Oba zestawy to „must-have” tego sezonu. Całość uzupełnia ćwiekowana kurtka i rockowa torebka oraz biżuteria i szpilki. Tak!

Prestiż magazyn szczeciński
3( 91)
Marzec'16