Horrorowe plany Justyny

Justyna Harrison przygotowuje się do pracy przy dwóch nowych filmach. Szczecinianka pomaga mężowi przy charakteryzacji, jednocześnie prowadzi z nim szkołę w Manchesterze. 

Autor

Andrzej Kus
– Obecnie pracujemy przy kilku projektach, które będą realizowane w kwietniu i maju. Są to thrillery z dużą ilością efektów i charakteryzacji, więc mamy pełne ręce roboty na kolejnych kilka miesięcy – opowiada pochodząca ze Szczecina Justyna Harrison. – Jeden z filmów będzie nosił tytuł "Pandora". Wyreżyseruje go Carl Whiteley. Będzie to produkcja niskobudżetowa. Nie ma dokładnego terminu, kiedy będzie wyświetlana. Drugi z filmów nie ma jeszcze tytułu, jednak również do obejrzenia będzie najprawdopodobniej w tym roku. 
To nie koniec planów pary charakteryzatorów na najbliższe miesiące. 
– We wrześniu mój mąż Shaune spełni swoje marzenie i będzie reżyserował wysokobudżetowy film oparty na popularnej serii książek dla nastolatków „Chronicles of Nick” Sherrilyn Kenyon w Nowym Orleanie. Niewykluczone, że będę w tym pomagała. Myślimy też nad przeprowadzeniem kilku warsztatów charakteryzacji w Polsce. Osoby, które nie mają możliwości wyjazdu do zagranicznych szkół, mogłyby chociaż trochę zaznajomić się z procesem charakteryzacji i efektów filmowych. Póki co to tylko plany, mamy nadzieję, że uda się je zrealizować – mówi Harrison. 
Małżeństwo od dwóch lat prowadzi szkołę w Manchesterze. Wcześniej Shaune Harrison tworzył wiele ikonowych postaci filmowych, jak Lord Voldemort i Mad-Eye Moody z "Harry’go Potter’a". Na swoim koncie mam też Red Skulla z filmu "Captain America": Pierwsze Starcie. Tworzył również do filmów: "Gwiezdne Wojny": "Mroczne Widmo" i "Atak Klonów", "Jeździec bez Głowy" Tim’a Burtona, "Gwiezdny Pył" z Michelle Pfeiffer, "Mumia", "Piąty Element" z Bruce’em Willis’em, "Kod DaVinici" z Tom’em Hanks’em i wielu innych.

Prestiż  
Marzec 2016