Poszukiwani: model, modelka

Konkurs Gryf Fashion Show Models to ogólnopolski konkurs dla przyszłych modelek i modeli. Najlepsi zadebiutują na dużym wybiegu podczas listopadowego Week&Mody w Szczecinie. To festiwal mody, gdzie swoje kolekcje prezentują m.in. znani polscy projektanci. 

Autor

Aneta Dolega
Spośród tych osób, które zgłoszą się na casting w jednym z terminów, wyłonionych zostanie 50 półfinalistów, a w czerwcu br. w sali bankietowej Europejska 33 podczas półfinału wybranych zostanie 18 finalistów. Pierwszy casting już w tym miesiącu (19-20 marca) w CHR Galaxy. Kolejne w kwietniu i maju. W konkursie mogą wziąć udział modelki od 13 do 22 lat oraz modele od 16 lat do 35+. Osoby niepełnoletnie muszą na casting przyjść z rodzicami lub posiadać odpowiednią od nich zgodę na udział w konkursie. 
 
Finaliści GFSM, oprócz wspomnianego udziału w Week&Mody, przejdą specjalny cykl szkoleń i będą mieli szansę na sesje zdjęciowe, budując tym samym swoje portfolio – niezbędne do dalszej pracy w tej branży. Ponadto będą brali udział w akcjach promocyjnych, a podczas Week&Mody wystartują w gali finałowej konkursu Gryf Fashion Show Models, gdzie powalczą o tytuły: Top GFS Models, GFS Models Fashion i GFS Models Komercja. Każdy ze zwycięzców otrzyma nagrodę finansową, nagrody rzeczowe i możliwość pracy w modelingu. Na finał zostaną zaproszeni specjalni goście z branży. W tym roku przewodniczącym jury konkursu będzie właściciel Agencji SPP Models Roman Ziaja, który pracuje w modelingu od ponad dwudziestu lat. Szczegóły na temat castingu na weekend-mody.eu. Organizatorem Week&Mody jest u.studio.

Prestiż  
Marzec 2016