Wieczna podróż

Znana szczecińska para: aktorka Sylwia Różycka i alpinista Marcin Tomaszewski postanowili przypieczętować swój związek i na początku lutego wzięli ślub w pięknych okolicznościach rzymskiego pejzażu.

Autor

Aneta Dolega
– Podróż do Rzymu, to najważniejsza z podróży w naszym życiu. Pobraliśmy się w zakątku świata, które tętni pięknem i... wiecznością. Nasz ślub odbył się w kameralnej atmosferze– opowiada Sylwia Różycka.
Po ceremonii w towarzystwie czwórki gości urządzili kulinarną ucztę w prawdziwie włoskiej restauracji, gdzie biesiadowali przez długie godziny. Po obiedzie poszli na weselny spacer, zwiedzali urokliwe, rzymskie uliczki wypełnione muzykami oraz tubylcami, którzy spontanicznie składali im gratulacje.
– Wybierając miejsce na nasz ślub chcieliśmy, aby lokalizacja charakterem oddawała magię i romantyzm tego wydarzenia i jednocześnie sprzyjała oderwaniu się od rzeczywistości – mówi Sylwia. – Podróże to nasza wspólna pasja. Dzielenie się pięknem jakie nas otacza sprawia, że chcemy poznawać jeszcze bardziej dogłębnie. Pojęcie związku ma według nas mocno zbliżony wymiar. Zarówno w trakcie podróżowania, jak i trwania przy sobie obserwujemy, smakujemy, poznajemy, uczymy się siebie.
Warto dodać, że suknia panny młodej została uszyta przez doskonałe krawcowe z Teatru Polskiego, a klimatyczne zdjęcia wykonali świadkowie młodej pary.
Sylwia Różycka to aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie. Ma w repertuarze role dramatyczne i musicalowe, Marcin Tomaszewski to jeden z najlepszych europejskich alpinistów. Jego specjalność to wytyczanie nowych dróg na najbardziej niedostępnych górach świata.
Prestiż magazyn szczeciński
3( 91)
Marzec'16
gajda